Jeď dál: Deset způsobů, jak zůstat kreativní v časech dobrých i zlých

Jeď dál: Deset způsobů, jak zůstat kreativní v časech dobrých i zlých - Austin Kleon | Replicamaglie.com

...in Kleon - - Tvořivost není rovná přímka s jasným začátkem i koncem, ale spíše smyčka, která nás pokaždé, když něco dokončíme, vrací na start ... Jeď dál! : TechGuy ... . Hledáte Jeď dál (Deset způsobů, jak zůstat kreativní v časech dobrých i zlých) od Austin Kleon? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Deset způsobů, jak zůstat kreativní v časech dobrých i zlých ... keď tak dobre dojí. Pojednáva o tom, ako svoju prácu prezentovať cez nové médiá. Nič extra objavné v nej nie je. Táto tretia kniha Jeď dál sa za ... Audiokniha Jeď dál - Austin Kleon | ProgresGuru.cz ... ... keď tak dobre dojí. Pojednáva o tom, ako svoju prácu prezentovať cez nové médiá. Nič extra objavné v nej nie je. Táto tretia kniha Jeď dál sa zase vracia k samotnej autorskej tvorbe, obsahovo je hutnejšia ako dvojka, ale sú to skôr pozbierané citáty ... Audiokniha Jeď dál a její nadčasové, praktické a morální principy jsou tu pro každého, kdo touží po udržitelném, smysluplném a produktivním životě. O autorovi: Austin Kleon je autorem bestsellerů Kraď jako umělec , Ukaž, co děláš! a poezie tvořené z novinových výstřižků Newspaper Blackout. Jeď dál - Deset způsobů, jak zůstat kreativní v časech dobrých i zlých. Autor: Austin Kleon. Kód produktu: 64672; ... Jeho seznam deseti osvědčeny´ch pravidel a postupů, jak se pohnout z místa, bude vaším povzbuzením pro chvíle, kdy si myslíte, že nápady a energie definitivně došly. ... Deset způsobů, jak zůstat kreativní v časech dobrých i zlých. KLEON Austin. Info: Jan Melvil Publishing, 2019 (1.) - brož., 224 str. Z angl. přel. R. Svobodová Všechny informace o produktu Kniha Jeď dál Deset způsobů, jak zůstat kreativní v časech dobrých i zlých - Austin Kleon, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jeď dál Deset způsobů, jak zůstat kreativní v časech dobrých i zlých - Austin Kleon. Jeď dál: Deset způsobů, jak zůstat kreativní v časech dobrých i zlých Tvořivost není rovná přímka s jasny´m začátkem i koncem, ale spíše smyčka, k...

INFORMACE

AUTOR
Austin Kleon
DIMENZE
5,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Jeď dál: Deset způsobů, jak zůstat kreativní v časech dobrých i zlých.pdf

POPIS

Tvořivost není rovná přímka s jasným začátkem i koncem, ale spíše smyčka, která nás pokaždé, když něco dokončíme, vrací na start. Kdo nezažil muka hodin nad prázdným listem papíru, kurzorem tepajícím na monitoru, nástroji rozloženými na pracovní ploše, pocity vyhoření, zmaru a prázdnoty, ten nepochopí. Nás ostatní přichází zachránit legendární superhrdina kreativity Austin Kleon. Jeho seznam deseti osvědčených pravidel a postupů, jak se pohnout z místa, bude vaším povzbuzením pro chvíle, kdy si myslíte, že nápady a energie definitivně došly.

Chcete si přečíst knihu?Jeď dál: Deset způsobů, jak zůstat kreativní v časech dobrých i zlých ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Austin Kleon. Číst Jeď dál: Deset způsobů, jak zůstat kreativní v časech dobrých i zlých Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY