Láska a sýr v Paříži

Láska a sýr v Paříži - Victoria Brownleeová | Replicamaglie.com

...dce - Qwen Floriová ⭐Manželka ... Láska a sýr v Paříži - Brownleeová Victoria - Ella se plná očekávání a vzrušení připravuje na večeři se svým přítelem, se kterým chodí přes osm let ... Láska a sýr v Paříži - | Kniha na Alza.cz ... . Zdá se, že konečně nadchází chvíle, kdy ji požádá o ruku. Večeře však skončí překvapivým rozchodem. S Láska a sýr v Paříži. Značka: Metafora Výrobní číslo: 978-80-7625-091-8 EAN: 9788076250918 Náš kód: 902295 349 Kč. Ušetříte 48 Kč (14 %) 301 Kč ... Jak nejlépe přežít zlomené srdce? Ella se po nečekaném rozchodu vydává z Austrálie do Paříže a začíná nový, dobrodružnější život. Neumí ani slov ... Láska a sýr v Paříži | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Ušetříte 48 Kč (14 %) 301 Kč ... Jak nejlépe přežít zlomené srdce? Ella se po nečekaném rozchodu vydává z Austrálie do Paříže a začíná nový, dobrodružnější život. Neumí ani slovo francouzsky, přesto si najde práci i svůj oblíbený obchod se sýry a učí se mluvit, jíst i milovat po francouzsku. A musí se rozhodnout, který ze dvou velmi rozdílných mužů, jí bude průvodcem....

INFORMACE

AUTOR
Victoria Brownleeová
DIMENZE
12,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska a sýr v Paříži.pdf

POPIS

Přečetla si knihkupkyně z Litoměřic Lehké a pohodové čtení, které nenutí k zamyšlení, ale naopak k lenošení a užívání si života.Hlavní hrdinka se po rozchodu rozhodne odstěhovat z Austrálie do Paříže, na kterou má hezké vzpomínky ze studentských let. Francie je vyhlášená svými sýry a ty provázejí hrdinku celou dobu jejího pobytu v Paříži. Máte představu, kolik druhů sýra lze ochutnat v průběhu jednoho roku? Pak si tuto knihu přečtěte a garantuji Vám, že dostanete chuť nejen na sýr a víno, ale také na romantický výlet do Paříže.

Chcete si přečíst knihu?Láska a sýr v Paříži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Victoria Brownleeová. Číst Láska a sýr v Paříži Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY