Myšlenkové mapy pro děti: Efektivní učení

Myšlenkové mapy pro děti: Efektivní učení - Tony Buzan | Replicamaglie.com

.... Objednávejte knihu Myšlenkové mapy pro děti - Efektivní učení v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Myšlenkové mapy pro děti - Efektivní učení - Tony Buzan ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Myšlenkové mapy pro děti - Efektivní učení S myšlenkovými mapami procvičíte svůj mozek a učení budete zvládat efektivně a s radostí. Měli jste za to, že základy vzdělání tvoří jen čtení, psaní a počítání? Ve skutečnosti k nim patří i čtvrtá dovednost - opakování. Myšlenkové mapy pro děti - Efektivní učení. Měli jste za to, že základy vzdělání tvoří jen čte ... Myšlenkové mapy pro děti - Efektivní učení - Logopedie VENDY ... . Myšlenkové mapy pro děti - Efektivní učení. Měli jste za to, že základy vzdělání tvoří jen čtení, psaní a počítání? Ve skutečnosti k nim patří i čtvrtá dovednost - opakování. 27. 9. 2016 - Prozkoumejte nástěnku „Myšlenkové mapy" uživatele libuemusilov na Pinterestu. Podívejte se na další nápady na téma Myšlenky, Učení a Vzdělávání. Myšlenkové mapy pro děti - Efektivní učení - Ebook written by Tony Buzan. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Myšlenkové mapy pro děti - Efektivní učení. Kniha: Myšlenkové mapy pro děti - Efektivní učení - Tony Buzan. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Myšlenkové mapy pro děti - Připravte se na opakování ... Myšlenkové mapy pro děti Myšlenkové mapy pro děti. Zobrazit v plné velikosti (/) Ohodnotit produkt. Efektivní učení. Pro děti od 6 let Mě...

INFORMACE

AUTOR
Tony Buzan
DIMENZE
12,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Myšlenkové mapy pro děti: Efektivní učení.pdf

POPIS

Měli jste za to, že základy vzdělání tvoří jen čtení, psaní a počítání? Ve skutečnosti k nim patří i čtvrtá dovednost – opakování. Otravují vás rodiče s učením a zkouškami (a s účty za mobilní telefon a úklidem vašeho pokoje)? Učitelé to dělají také a dokážou vám opravdu zamotat hlavu. Naše mozky však milují barvy, vzrušení, různorodost, energii, pohyb – všechno, co černobílé řádky poznámek pro opakování nenabízejí. Zkuste tedy použít myšlenkové mapy, díky kterým bude učení tisíckrát zajímavější a nekonečně snazší. Myšlenkové mapy může používat každý a vše, co potřebujete, je papír, fixy a vlastní MOZEK! Budete pracovat chytřeji, namísto usilovněji. Když pracujete chytřeji, můžete si dovolit více přestávek, zapomenout na stres, více se bavit se svými přáteli, a navíc dostávat mnohem lepší známky. Zamyslete se nad tím, kolik hodin jste strávili studiem: • matematiky, • jazyků a literatury, • přírodopisu, zeměpisu a dějepisu? TISÍCE! ALE... Kolik hodin jste strávili nad těmito tématy: • paměť, • zapisování poznámek, • tvůrčí schopnosti, • schopnosti vašeho mozku, • k čemu dochází v paměti poté, co se něco naučíte, • techniky opakování, • techniky pro zvládnutí zkoušek? ŽÁDNÉ! S myšlenkovými mapami procvičíte svůj mozek a učení budete zvládat efektivně a s radostí.

Chcete si přečíst knihu?Myšlenkové mapy pro děti: Efektivní učení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tony Buzan. Číst Myšlenkové mapy pro děti: Efektivní učení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY