Pákistánská pomsta

Pákistánská pomsta - Monika Wurmová | Replicamaglie.com

...d tejto spisovatelky som čítala vsetky knihy ktore su jednoucho uzasne ... Monika Wurm: Pakistanská pomsta - Sieťovka ... . pakistanska princezna a volne pokracovanie pakistanska pomsta som nevedela prestat citat nedokazala som knihu odlozit kym som ich nedocitala mozem len a len odporucit Čítaj viac. reagovať . 1. 2. Nataly ... Čo sa stane, ak jedného dňa stratíte pamäť a v hlave vám ostane absolútna tma? A čo, keď sa trezor vaších spomienok rozplynul práve v nemocničnej izbe, v kto... Hledáte Pákistánská pomsta od Monika Wurmová? Dnes objednáte, z ... Pákistánská pomsta - Monika Wurmová | Kniha na Alza.cz ... ... Hledáte Pákistánská pomsta od Monika Wurmová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pákistánská pomsta je volné pokračování knihy Pákistánská princezna, kterou jsem četla před několika lety (recenze zde). Román se dá číst samostatně, nicméně bych řekla, že my, co jsme Pákistánskou princeznu četli, víme v ději o něco málo víc. Všechny informace o produktu Kniha Pákistánská pomsta - Monika Wurmová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pákistánská pomsta - Monika Wurmová. Je libo román plný vášně, nebezpečí a odhodlání? Pak je právě pro vás určena kniha Pákistánská pomsta od slovenské spisovatelky Moniky Wurm!Dva výtisky této moderní pohádky pro ženy právě můžete vyhrát v naší nové soutěži. Pákistánsk...

INFORMACE

AUTOR
Monika Wurmová
DIMENZE
11,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Pákistánská pomsta.pdf

POPIS

Spalující vášeň i nenávist v záhadném Pákistánu Co se stane, když ztratíte paměť a v hlavě vám zůstane pouze absolutní tma? Když se trezor vašich vzpomínek uzavře v nemocničním pokoji, v němž jste se právě probrali z bezvědomí? Budete věřit cizinci, který tvrdí, že je vaším snoubencem? Hlavní hrdinka Alexandra netuší, že je všechno jinak, než jak to na první pohled vypadá. Nechá se zlákat na cestu do Londýna, kde ji pod rouškou tmy sleduje neznámý fantom. Tím ovšem překvapení nekončí. Zjišťuje, že je těhotná a pod zdánlivě ochrannými křídly Shaha, pohublého podivína, odlétá do Pákistánu. Ten jí slibuje návrat do ztracené minulosti, ale vše je úplně jinak. To, že se krásná Alexandra dostala do nebezpečí, zjišťuje příliš pozdě. Přijměte pozvání a ponořte se do vášnivého příběhu z prostředí záhadného Pákistánu. Plameny protikladných emocí, lásky a nenávisti vás pohltí.

Chcete si přečíst knihu?Pákistánská pomsta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Wurmová. Číst Pákistánská pomsta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY