Třináctá oběť

Třináctá oběť - Tony Parsons | Replicamaglie.com

...ravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde ... Třináctá oběť | O2 Knihovna ... . ... Tony Parsons: Třináctá oběť Letos na jaře se mi díky nakladatelství MOBA dostala do rukou kniha britského spisovatele Spolek katů, která se zabývala pátráním po organizované skupině zabijáků, která vzala spravedlnost do svých rukou a svými skutky si získala nebývalou pozornost veřejnosti. 12 mrtvých dívek. Za rozbřesku jednoho zasněženého únorového rána je v centru londýnské Čínské čtvrti nalezen chladírenský kamion. Třináctá oběť 12 mrtvých dívek. Za rozbřesku jed ... Max Wolfe: Třináctá oběť - Tony Parsons | Databáze knih ... . Třináctá oběť 12 mrtvých dívek. Za rozbřesku jednoho zasněženého únorového rána je v centru londýnské Čínské čtvrti nalezen chladírenský kamion. V něm je dvanáct žen, které do země nepochybně přicestovaly nelegálně. 13 pasů ... Třináctá oběť je smutný příběh, ale je také plný porozumění a pochopení. A jak už je z předchozích řádek jasné, také leccos vypovídá o současném světě. Tony Parsons působil sice na pražské autogramiádě jako chlapík, který vše bere s humorem a nadhledem, nicméně v jeho románu je cítit „jistota v ... Třináctá oběť E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Tony Parsons. 2019, česky, 352 stran - kniha ze série Max Wolfe. Elektronické knihy » Detektivky, Detektivky a napět ... Hledáte Třináctá oběť od Tony Parsons? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Objednávejte knihu Třináctá oběť v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. 12 mrtvých dívek Za rozbřesku jednoho zasněženého únorového rána je v centru londýnsk...

INFORMACE

AUTOR
Tony Parsons
DIMENZE
11,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Třináctá oběť.pdf

POPIS

12 mrtvých dívek Za rozbřesku jednoho zasněženého únorového rána je v centru londýnské Čínské čtvrti nalezen chladírenský kamion. V něm je dvanáct žen, které do země nepochybně přicestovaly nelegálně. 13 pasů V kabině opuštěného nákladního vozu ale detektiv konstábl Max Wolfe z centrály na West Endu najde třináct pasů. Kam zmizela? Hon za pohřešovanou ženou zavede Wolfa do samotného srdce temného světa soustředěného okolo pašování lidí, masové migrace a obchodu s masem dvacátého prvního století. A je přinucen položit si otázku, která sužuje dnešní dobu. Co byste udělali pro to, abyste našli nový domov?

Chcete si přečíst knihu?Třináctá oběť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tony Parsons. Číst Třináctá oběť Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY