Chováme exotické mazlíčky

Chováme exotické mazlíčky - Nataša Velenská | Replicamaglie.com

...rtinus! Kupte knihu Chováme exotické mazlíčky (Nataša Velenská) s 30 % slevou za 209 Kč v ověřeném obchodě ... Chováme exotické mazlíčky (Nataša Velenská) > kniha ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Chováme exotické mazlíčky 299,-228,-Skladem > 5 ks. Koupit. Chováme exotické mazlíčky V jedné populární písničce se zpívá „Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá …" Láska ke zvířatům provází lidi už odnepaměti a promítá se nejen do písniček. Chovají je pro užitek i pro radost a soužití se ... Chováme exotické mazlíčky. Ohodnotit » ... jejichž do ... Chováme exotické mazlíčky - Nataša Velenská | Knihy Dobrovský ... . Chovají je pro užitek i pro radost a soužití se ... Chováme exotické mazlíčky. Ohodnotit » ... jejichž domovem jsou exotické kraje, ale může se jím stát i náš lidský příbytek, resp. terárium. A radí, jaká zvířata si vybrat za společníky a jak se o...

INFORMACE

AUTOR
Nataša Velenská
DIMENZE
3,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Chováme exotické mazlíčky.pdf

POPIS

V jedné populární písničce se zpívá „Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá …“ Láska ke zvířatům provází lidi už odnepaměti a promítá se nejen do písniček. Chovají je pro užitek i pro radost a soužití se čtvernožci, beznožci, opeřenci či ploutevnatci se pro mnohé lidi stalo nejen zpestřením života, ale často i jeho smyslem. Nataša Velenská je zvířaty přímo posedlájiž od dětství. A bezmála 40 let se jim věnuje profesionálně v pražské zoologické zahradě, kde prošla všechna chovatelská oddělení, až v roce 2003 zakotvila u plazů. V péči o ně a znalosti jejich biologie, života a chovatelství se vypracovala v odbornici mezinárodního renomé. O své poznatky se dělí i publikační formou v televizi, přednáškách, populárněnaučných i odborných článcích a příručkách (Hlodavci, Gekončík noční, Užovka červená, Chameleon jemenský). V této knížce shromáždila množství praktických poznatků o chovu řady živočichů, jejichž domovem jsou exotické kraje, ale může se jím stát i náš lidský příbytek, resp. terárium. A radí, jaká zvířata si vybrat za společníky a jak se o ně starat, aby se soužití s nimi stalo radostí a mazlením.

Chcete si přečíst knihu?Chováme exotické mazlíčky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nataša Velenská. Číst Chováme exotické mazlíčky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY