Gump: Pes, který naučil lidi žít

Gump: Pes, který naučil lidi žít - Filip Rožek | Replicamaglie.com

...ravdovostí. Záměr­ ně ledabyle poházená slova ve větě i jakási syrovost vyprávění ve ... Specifikace Gump: Pes, který naučil lidi žít - Filip Rožek ... ... . mně vytvářela dojem, že knížku píše opravdový pes Gump. Jsem . rád, že můžeme být součástí tak fajn projektu, a moc bych si přál, Gump: Pes, který naučil lidi žít - Filip Rožek. 95% Hodnocení produktu: 95%. 188 124 recenzí Přidat do oblíbených. Přidat do porovnání ... Nakupujte Gump - pes, který naučil lidi žít z vybraných e-shopů. Najít nabídky na Gump - pes, který naučil lidi žít nikdy nebylo jednodušší. Ať už hle ... Gump - Pes, který naučil lidi žít - Filip Rožek | Knihy.ABZ.cz ... . Najít nabídky na Gump - pes, který naučil lidi žít nikdy nebylo jednodušší. Ať už hledáte běžně dostupnou věc nebo speciální variantu produktu Gump - pes, který naučil lidi žít, Chci.cz Vám pomůže ušetřit čas i peníze. Kniha: Gump - Pes, který naučil lidi žít - Filip Rožek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Na konci září jsme v OC Arkády Pankrác uspořádali velkolepý křest bestselleru Gump - Pes, který naučil lidi žít. Nechyběl autor Filip Rožek ani další osobnosti, které se na ... Kniha Gump - Pes, který naučil lidi žít potěší nejen milovníky pejsků. Ukrývá v sobě totiž příběh, který vypovídá mnohé o nás lidech, o tom, jak velkou sílu máme sílu v porovnání s jinými živými bytostmi, o tom, že držíme v rukou moc, kterou dokážeme změnit mnohé. Gump - pes, který naučil lidi žít 2019; Kniha Gump - pes, který naučil lidi žít je v. Právě čtených: 38x: Přečtených: 563x: Čtenářské výzvě ... Gump - Pes, který naučil lidi žít ebook reviews: The storyplot is told from your placement of a doggie that has an awful misfortune in every area of your life. In the course of his story, this individual results in a couple of poor persons who usually complicate his existence. He can also fulfill dog friends who also had similar bad luck. Audiokniha GUMP - pes, který naučil lidi žít; Audiokniha GUMP - pes, který naučil lidi žít. Příběh vyprávěný očima toulavého psa Gumpa. Prehrať ukážku. 0:00. ... A o tom všem je tento dojemný příběh. Vypravěčem je pes, který prožívá souznění s milujícím páníčkem, smutek při odloučení a úsilí opět ... Audiokniha GUMP - pes, který naučil lidi žít obsahuje příběh, vycházející z reálných zkušeností autora, který se celoživotně věnuje záchraně týraných psů. Napsal Filip Rožek, čte Ivan Trojan. Příběh vyprávěný očima toulavého psa Gumpa. Gump - pes, který naučil lidi žít je příběh inspirovaný skutečnou událostí, příběh o cestě plné překážek, bolesti, o zklamání ale i o silné psí lásce, obětavosti, moudrosti a naději. Za mě je to kniha kterou by neměl žádní milovník zvířat minout. Gump: Pes, který naučil lidi žít. Autor: Filip Rožek. Vydalo: značka Kontrast Ilustrace: Weronika Gray ...

INFORMACE

AUTOR
Filip Rožek
DIMENZE
5,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Gump: Pes, který naučil lidi žít.pdf

POPIS

Srdceryvné vyprávění očima toulavého psa Gumpa. Příběh o cestě plné překážek a pastí,o lásce, která má sílu dosáhnout až za duhový most, o neochvějné psí obětavosti položit život za svého páníčka, o naději, kterou nespoutá ani ten nejpevnější řetěz, ale také o zvířecí moudrosti, která nám lidem otevírá oči. Gump přináší syrový a autentický příběh, vystavěný z reálných zkušeností člověka, který se celý svůj život věnuje záchraně týraných psů, odhalování psích množíren a napravování křivd, kterých se lidé v bezcitné honbě za penězi dopouští na nejlepším příteli člověka. Je to kniha bez příkras a hollywoodského zjemňování. Jako bychom nahlédli do hlavy toulavého psa Gumpa a viděli všechno, co si prožil, jeho očima. Autor se setkal s trýznivými psími osudy a s jejich zážitky, nad kterými někdy zůstává rozum stát. Touto knihou chce lidem otevřít oči a ukázat jim, že každý z nás může pomoci, pokud si začne všímat dění kolem sebe, a přestane spoléhat, že situaci napraví někdo jiný. Až pochopíme, co nám psí duše dokážou nabídnout, může být náš život mnohem bohatší. Knihu doplňují krásné akvarelové ilustrace Weroniky Gray a fotografie lidí a psů, kterými se autor v příběhu Gumpa inspiroval. Kniha vznikla v rámci charitativního projektu Gump - protože to nevzdám, do kterého se zapojily české celebrity, mimo jiné Olga Lounová, jež pro projekt složila píseň, a Marta Kubišová, která ji nazpívala. Partnery projektu jsou Český rozhlas, Mall ad. Honorář autora poputuje na záchranu opuštěných psů v útulcích.

Chcete si přečíst knihu?Gump: Pes, který naučil lidi žít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Filip Rožek. Číst Gump: Pes, který naučil lidi žít Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY