Orr: Můj příběh

Orr: Můj příběh - Bobby Orr | Replicamaglie.com

...lů. Možnost osobního odběru v Praze. Bobby Orr Orr - Můj příběh ... Orr: Můj příběh - Bobby Orr | Elektronická kniha na Alza.sk ... . ... Teď se Bobby Orr rozhodl promluvit o tom, co ho na cestě za slávou a úspěchem inspirovalo a motivovalo, jak se cítil, když ho agent, kterého považoval za bratra, zradil, a co si myslí o současném hokejovém světě. O tom a ještě o mnohém dalším. Orr - Můj příběh - Orr Bobby - Legenda hokejového světa, Bobby Orr, konečně prolomil celoživotní mlčení a napsal memoáry, které jsou stejně unikátní jako on sám. Žádnému z hokejových obránců se nikdy nepodařilo napodobit jeh ... Bobby Orr: Můj příběh by Nakladatelství JOTA - Issuu ... . Žádnému z hokejových obránců se nikdy nepodařilo napodobit jeho styl, žádný hráč nezíska Orr Bobby - Orr můj příběh. Klátil Pubomír - Chováme terarijní zvířata. Bradfordová Barbara - Zatmění srdce. Robertsová Nora - Posvěcené zlo. DirieWaris - Květ pouště. Javořická Vlasta - Srdce hladová. BashirHalima - Slzy pouště. Steel Danielle - Tichá hrdost. Lindseyová Johana - Markýzův dědic...

INFORMACE

AUTOR
Bobby Orr
DIMENZE
3,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Orr: Můj příběh.pdf

POPIS

Po 35 letech od ukončení aktivní kariéry se Bobby Orr, jedna z největších hokejových legend historie, rozhodl vyprávět svůj životní příběh. Od svého dětství v městečku Parry Sound v kanadském Ontariu, kde jako pětiletý začal s hokejem, přes juniorské soutěže až po mimořádně úspěšné působení v NHL. Když ve svých osmnácti letech debutoval v týmu Boston Bruins, stal se nejlépe placeným hokejistou historie, aniž v NHL odehrál jeden jediný zápas. Během své kariéry, kterou kvůli vážným zdravotním problémům musel ukončit již ve třiceti letech, nasbíral celou řadu cen a trofejí, mezi nimiž vyniká především dvojnásobný zisk Stanleyova poháru. Orr byl vždy nesmírně skromným a slušným člověkem, jenž si nikdy neosvojil manýry slavných sportovců. I proto trvalo tak dlouho, než se nechal přemluvit k sepsání pamětí. Poutavá a zajímavá kniha, v níž čtenáře podrobně seznamuje s celým svým životem, tak nepřináší žádné laciné senzace, obscénnosti či odhalení dlouho utajovaných hříchů. Vůbec poprvé se v ní Orr vyjadřuje i ke své nejhorší životní zkušenosti, kdy ho jeho dlouholetý agent a blízký přítel Alan Eagleson připravil o značné množství peněz a přivedl na pokraj bankrotu.

Chcete si přečíst knihu?Orr: Můj příběh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bobby Orr. Číst Orr: Můj příběh Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY