Společensky odpovědné chování se firmám vyplací

Společensky odpovědné chování se firmám vyplací - David Jones | Replicamaglie.com

...ování se firmám vyplácí ... které se chovají společensky nejodpovědněji ... Komunikační dovednosti - knihy o umění komunikace ... ... . Hlas lidí spojených prostřednictvím sociálních sítí nabývá na síle a podle Jonese postupně nutí podnikatelský svět, aby si osvojil nové standardy chování. Nakladatelská anotace. Společensky odpovědné chování se firmám vyplací. JONES David. Info: Management Press, 2014 (1.) - brož., 192 str. Z angl. přel. H. Škapová EAN: 9788072612697 ISBN: ... Recenze produktu Spole ... Společensky odpovědné chování se firmám vyplácí ... ... . Z angl. přel. H. Škapová EAN: 9788072612697 ISBN: ... Recenze produktu Společensky odpovědné chování se firmám vyplac ... Společensky odpovědné chování se firmám vyplací Autor: Jones, David Nakladatel: Management Press EAN: 9788072612697 ISBN: 978-80-7261-269-7 Originál: Who Cares Wins Překlad: Škapová, Hana Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 14,7 × 20,5 cm Rok vydání: Hledáte Společensky odpovědné chování se firmám vyplací od David Jones? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Odpovědné chování se firmám vyplácí! Společensky odpovědné chování se firmám vyplací David Jones. 329 Kč 296 Kč NAPIŠTE NÁM Budete to vědět jako první! Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? ... Uvedené se týká pouze případů ... Kniha: Společensky odpovědné chování se firmám vyplácí (David Jones). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Společensky odpovědné chování se firmám vyplací. David Jones. Management Press , 2014 Společensky odpovědný cestovní ruch autor: Pásková Martina, Zelenka Josef, doporučená cena: 349 Kč naše cena:349Kč Ošidnosti odpovědné svobody 1 autor: Štern Ivan doporučená cena: 299 Kč naše cena:296Kč Společensky odpovědné chování se firmám vyplací Velká pozornost se dnes věnuje problematice sociálních médií. Stejně tak je kladen značný důraz na téma společenské odpovědnosti firem. Autor předkládá první knihu, která obě témata vnímá jako... Společenská odpovědnost firem společensky citlivých odvětví ... Afrika a Asie autor: Ječný Dobromil, Gregorová Vlasta doporučená cena: 239 Kč naše cena:213Kč Společensky odpovědné chování se firmám vyplací autor: Jones David doporučená cena: ... Společensky odpovědné chování se firmám vyplácí ... které se chovají společensky nejodpovědněji. Hlas lidí spojených prostřednictvím sociálních sítí nabývá na síle a podle Jonese postupn...

INFORMACE

AUTOR
David Jones
DIMENZE
8,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Společensky odpovědné chování se firmám vyplací.pdf

POPIS

Velká pozornost se dnes věnuje problematice sociálních médií. Stejně tak je kladen značný důraz na téma společenské odpovědnosti firem. Autor předkládá první knihu, která obě témata vnímá jako vzájemně provázaná, a přesvědčivě argumentuje, že nejúspěšnějšími firmami budoucnosti budou ty, které se chovají společensky nejodpovědněji. Hlas lidí spojených prostřednictvím sociálních sítí nabývá na síle a podle Jonese postupně nutí podnikatelský svět, aby si osvojil nové standardy chování.

Chcete si přečíst knihu?Společensky odpovědné chování se firmám vyplací ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Jones. Číst Společensky odpovědné chování se firmám vyplací Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY