Internet pro seniory

Internet pro seniory - Josef Pecinovský | Replicamaglie.com

...48709 ISBN: 978-80-251-4870-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 16,7 × 22,6 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Internet pro seniory - Josef Pecinovský od 154 Kč - Heureka.cz ... . aktualizované vydání) Statutární město Hradec Králové, odbor školství a volnočasových aktivit dětí a mládeže, ve spolupráci se 4 základními školami bude od 4. března 2019 pořádat opět bezplatné kurzy Internet pro seniory a to pro začátečníky i pro pokročilé, kde je zařazena i výuka práce s „chytrým telefonem". Internet pro seniory Internet rozhodně není doménou pouze těch nejmladších, ale stále častěji v něm nachází zdro ... O2 | Pro seniory ... . Internet pro seniory Internet rozhodně není doménou pouze těch nejmladších, ale stále častěji v něm nachází zdroj informací, zábavy či možnost komunikace i věkem starší uživatelé. Všem těm, kteří se rozhodují nebo tápou, zda lze Internet skutečně využít, nabízí tento přívětivý průvodce krok za krokem ... Souhlas se zpracováním osobních údajů. Vážený zákazníku, abychom Vám mohli dát individuální nabídku pro telefonní číslo {{selectedSubscriber.serviceLabel}}, je nutné zpracovat Vaše údaje v nutném rozsahu: Vaší útraty, spotřebovaných jednotek - MIN, SMS, DAT - tedy všeho, co najdete ve Vašem vyúčtování. Internet už není zdaleka jen doménou těch nejmladších, ale stává se pevnou součástí každodenních činností i věkem starších uživatelů. Otevírá nové mož... Internet pro seniory - Josef Pecinovský | Databáze knih Internet v tabletu a notebooku. Pořiďte si za skvělou cenu měsíční datový tarif pro svůj tablet nebo notebook. Více o mobilním internetu. Datujte bez počítáni s Vodafone Pass. Balíčky Vodafone Pass vám umožní dopřát si oblíbené aplikace, co vaše oči, uši i srdce ráčí. Více o Vodafone Pass. Internet v zahraničí Internet pro seniory Autor: Pecinovský, Josef Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025143094 ISBN: 978-80-251-4309-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 16,7 × 22,5 cm Rok vydání: 2014 (3. vydání)...

INFORMACE

AUTOR
Josef Pecinovský
DIMENZE
5,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Internet pro seniory.pdf

POPIS

Internet už není zdaleka jen doménou těch nejmladších, ale stává se pevnou součástí každodenních činností i věkem starších uživatelů. Otevírá nové možnosti hledání informací, komunikace s rodinou či úřady, nakupování nebo zábavy. Tento přívětivý průvodce nabízí pomocnou ruku všem, kteří se rozhodli nahlédnout do tajemného světa Internetu. Srozumitelný výklad je přizpůsoben potřebám seniorů, nevynechává žádný důležitý krok, vyhýbá se náhlým skokům a látku odměřuje postupně, aby se čtenář neztratil v záplavě novinek. Kniha vás mimo jiné naučí, jak: - Ovládat internetový prohlížeč a orientovat se na stránkách - Používat odkazy, záložky, oblíbené a historii prohlížení - Vyhledávat informace na stránce i celém Internetu - Přijímat, číst, psát a odesílat elektronickou poštu - Najít jízdní řády, slovníky, recepty, předpověď počasí, mapy, lékaře a lékárny a mnoho dalšího - Levně a bezpečně nakupovat v internetových obchodech - Komunikovat s úřady nebo bankou elektronickou formou - Číst noviny, sledovat televizi a poslouchat rádio on-line - Používat sociální síť Facebook Kniha je kompletně přepracovaným a aktualizovaným vydáním bestselleru, který pomohl již více než 20 000 seniorů. O autorovi: Josef Pecinovský pracoval jako učitel v oboru informačních technologií na střední škole, a to od roku 1990 až do odchodu do důchodu. Kromě toho jeden čas působil jako správce sítě a vedl počítačové kurzy. Napsal pro různá nakladatelství více než šest desítek příruček především z oblasti kancelářských programů, Windows a programů pro střih videa. Je také úspěšným autorem science fiction. Publikoval více než dvacet samostatných knih a několik desítek povídek.

Chcete si přečíst knihu?Internet pro seniory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Pecinovský. Číst Internet pro seniory Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY