Škola světové kuchyně: Průvodce nejzajímavějšími recepty z celého světa

Škola světové kuchyně: Průvodce nejzajímavějšími recepty z celého světa - - | Replicamaglie.com

..... Škola světové kuchyně (Příprava tradičních pokrmů z celého světa s ilustracemi krok za krokrm) Mladá fronta, 2014 ... Mapa sveta podle svetadilu | HLEDEJCENY.cz ... ... Průvodce nejzajímavějšími recepty z celého světa Kompletní kurz světové kuchyně obsahuje 120 receptů na nejznámější či nejtypičtější pokrmy národních kuchyní a je seřazen podle jednotlivých světadílů a zemí. Škola světové kuchyně (Příprava tradičních pokrmů z celého světa s ilustracemi krok za krokrm ... která má duši je unikátní kuchařská kniha obsahující recepty z celého světa. Najdete v ní poklady středoevropsk ... Škola světové kuchyně - Příprava tradičních pokrmů z ... ... ... která má duši je unikátní kuchařská kniha obsahující recepty z celého světa. Najdete v ní poklady středoevropské kuchyně, stejně jako i spoustu specialit z celého světa. ... Gastronomický a společenský průvodce ... Najdete tu recepty známé i nové, jednoduché i náročné, využívající k dochucování zelené koření i jiné druhy, ale všechny mají jedno společné - vycházejí z tradice dobré domácí moravské kuchyně....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola světové kuchyně: Průvodce nejzajímavějšími recepty z celého světa.pdf

POPIS

Kompletní kurz světové kuchyně je připravený ve spolupráci s šéfkuchaři prestižní mezinárodní italské kuchařské školy ALMA. 120 receptů na nejznámější či nejtypičtější pokrmy národních kuchyní je seřazeno podle jednotlivých světadílů a zemí. Jejich hlavní součástí je názorný výklad s barevnými fotografiemi, které krok za krokem popisují přípravu, vysvětlují jednotlivé postupy od základních až po pokročilé a předvádějí, jak pokrm správně servírovat. Kniha je velkým pomocníkem i těm, kdo nejsou znalci exotických pokrmů, a to nejen proto, že nabízí velmi jasný postup – v závěru je též uveden podrobný slovníček s vysvětlením nejsložitějších pojmů a s radami, kde získat nebo čím případně nahradit cizokrajné suroviny.

Chcete si přečíst knihu?Škola světové kuchyně: Průvodce nejzajímavějšími recepty z celého světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Škola světové kuchyně: Průvodce nejzajímavějšími recepty z celého světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY