The Mind: Souznění myslí

The Mind: Souznění myslí - - | Replicamaglie.com

...ed stolu tak, aby je zestupně seřadili ... SOUTĚŽ o karetní hru THE MIND: Souznění myslí | Chrudimka.cz ... . Háček tkví v tom, že hráči nesmí žádným způsobem komunikovat. The Mind - Souznění myslí. The Mind: Souznění myslí je karetní hra, ve které je vaším cílem naladit se na jednu notu. Hra obsahuje balíček karet od jedné do sta a úkolem hráčů je karty postupně zahrávat doprostřed stolu tak, aby je zestupně seřadili. Háček je však v tom, že hráči nesmí žádným způsobem komunikovat. Všechny informace o produktu Kniha Th ... The Mind - Souznění myslí - TLAMA games ... . Všechny informace o produktu Kniha The Mind: Souznění myslí, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze The Mind: Souznění myslí. The Mind: Souznění myslí je karetní hra, ve které je vaším cílem naladit se na jednu notu. Hra obsahuje balíček karet od jedné do sta a úkolem hráčů je karty postupně zahrávat doprostřed stolu tak, aby je zestupně seřadili. The Mind: Souznění myslí 299,-279,-Skladem > 10 ks. Koupit. 5,0 Hodnotil 1 uživatel 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 50+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. Manuály produktu ke stažen ... The Mind: Souznění myslí je karetní hra, ve které je vaším cílem naladit se na jednu notu. Hra obsahuje balíček karet od jedné do sta a úko...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,29 MB
NÁZEV SOUBORU
The Mind: Souznění myslí.pdf

POPIS

The Mind: Souznění myslí je karetní hra, ve které je vaším cílem naladit se na jednu notu. Hra obsahuje balíček karet od jedné do sta a úkolem hráčů je karty postupně zahrávat doprostřed stolu tak, aby je zestupně seřadili. Háček je však v tom, že hráči nesmí žádným způsobem komunikovat. Jde tedy o to sladit mysl a odhadnout, kdy kterou kartu zahrát. Zní to šíleně, ale fakt to funguje a to moc pěkně. Hra sebrala obrovské množství ocenění jako nejlepši karetní či kooperativní hra a patří k nejoriginálnějším karetním hrám poslední doby.

Chcete si přečíst knihu?The Mind: Souznění myslí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst The Mind: Souznění myslí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY