Břink!

Břink! - - | Replicamaglie.com

...ntasy hra Břink je plná emocí, napětí a zábavy! Každý z hráčů se snaží získat co nejvíce z dračího pokladu ... Břink! Velká podzemní loupež (REXHry) | fantasy ... ... . Hráči se pomocí karet pohybují po mapě dračího doupěte, získávají nové karty a sbírají vzácné poklady. Čím hlouběji do doupěte se hráč vydá, tím cennější poklad může z Břink!: Velká podzemní loupež. Břink!: Velká podzemní loupež je fantasy strategická deckbuildingová hra, ve které se každý z hráčů snaží získat co nejvíc z dračího pokladu. Pomocí karet se hráči pohybují po mapě doupěte nebezpečného draka, zíksávají nové karty a sbírají poklady. ... Diskuse ke hře Břink! - Zatrolené hry ... . Pomocí karet se hráči pohybují po mapě doupěte nebezpečného draka, zíksávají nové karty a sbírají poklady. Čím hlouběji do doupěte se vydáte, tím… Břink! je fantasy strategická deckbuildingová hra, ve které se každý z hráčů snaží získat co nejvíc z dračího pokladu. Pomocí karet se hráči pohybují po mapě doupěte nebezpečného draka, získávají nové karty a sbírají poklady. Čím hlouběji do doupěte se vydáte, tím vzácnější poklady můžete najít. Jenže až se ozve "Břink", když někomu vypadne kus ... Jste zde: Úvodní strana; Úvodní strana; Včelař Václav Břinek - včelařské potřeby, výroba a prodej Vítejte na našem webu.Vyrábíme úly a včelařské potřeby již od roku 1990. Hanabi, Břink, Nájezdníci ze Severu a Blo...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Břink!.pdf

POPIS

Břink! je fantasy strategická deckbuildingová hra, ve které se každý z hráčů snaží získat co nejvíc z dračího pokladu. Pomocí karet se hráči pohybují po mapě doupěte nebezpečného draka, získávají nové karty a sbírají poklady. Čím hlouběji do doupěte se vydáte, tím vzácnější poklady můžete najít. Jenže až se ozve "Břink", když někomu vypadne kus zlatého pokladu z ruky, drak se probudí a začíná zběsilý závod s časem. Podaří se vám před rozzuřeným monstrem utéct včas a mít šanci si užít nasbírané bohatství?

Chcete si přečíst knihu?Břink! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Břink! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY