Mezinárodní obchodní operace

Mezinárodní obchodní operace - Eva Černohlávková, | Replicamaglie.com

...řítku. Zaměřuje se na základní postupy a ... Mezinárodní obchodní operace - Hana Machková ... ... ... Hledáte Mezinárodní obchodní operace od Hana Machková,Eva Černohlávková,Alexej Sato,kolektiv a? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Mezinárodní obchodní operace. Tento předmět Tě seznámí s praktickou realizací mezinárodních obchodních operací (např. vývoz a dovoz zboží a služeb). Získáš přehled o postupech, používanýc ... 2MO302 Mezinárodní obchodní operace Public Group | Facebook ... . Získáš přehled o postupech, používaných při zajišťování operací a základním legislativním rámci, ve kterém se obchodní operace odvíjejí. 2MO302 Mezinárodní obchodní operace has 984 members. 2MO302 VŠE FMV Mezinárodní obchodní jednání ... Mezinárodní obchodní operace: zk. 7: Mezinárodní obchod 3: zk. 6: Mezinárodní management: zk. 5: Evropská ekonomická integrace: zk. 5: Kdo vás bude učit. Tento studijní program vyučují především odborníci z katedry mezinárodního obchodu. Všechny informace o produktu Kniha Mezinárodní obchodní operace, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mezinárodní obchodní operace. Sylabus předmětu MOO - Mezinárodní obchodní operace (ŠAVŠ - ZS 2016/2017) Akademický informační systém. ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA o.p.s. 7. 5. 2020 5:20 - 11. (lichý) výukový týden (LS 2019/2020) Stanislav Sylabus předmětu MOO - Mezinárodní obchodní operace (ŠAVŠ - ZS 2016/2017) ... n Mezinárodní obchodní operace. 14 . 1 . Mezinárodní obchodní komora se sídlem v Paříi hraje v mezinárodním obchodě důleitou úlohu. Jejím hlav. ním úkolem je vypracovávat pravidla pro mezinárodní podnikání. Mezinárodní obchodní komora je například Kniha: Mezinárodní obchodní operace (Hana Machková, Eva Černohlávková, Alexej Sato a kolektív). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Inzerát Mezinárodní obchodní operace v okrese Hlavní město Praha, cena 99Kč, od [email protected] na S...

INFORMACE

AUTOR
Eva Černohlávková,
DIMENZE
8,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Mezinárodní obchodní operace.pdf

POPIS

Kniha je nezbytnou příručkou pro všechny, kteří podnikají v mezinárodním měřítku. Zaměřuje se na základní postupy a rozhodovací procesy v mezinárodním podnikání – od analýzy podmínek trhů přes výběr forem přeshraničního podnikání až po jejich smluvní zabezpečování a obvyklé podmínky. Těžiště publikace tvoří části zabývající se mezinárodním obchodem hmotným zbožím a aktivitami s ním souvisejícími, zejména celním řízením, financováním mezinárodního obchodu, jeho logistickým zajišťováním, pojištěním apod. Předmětem výkladu jsou i zvláštnosti transakcí v obchodu investičními celky, dodávky v rámci veřejných soutěží i některé netradiční operace včetně kompenzací a offsetů. Pozornost je věnována také využívání informačních a telekomunikačních technologií v mezinárodním podnikání.

Chcete si přečíst knihu?Mezinárodní obchodní operace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Černohlávková,. Číst Mezinárodní obchodní operace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY