Hana Mašková. Příběh legendární krasobruslařky

Hana Mašková. Příběh legendární krasobruslařky - Hana Kotíková | Replicamaglie.com

... příběh jedné dívky, která se stala idolem ... Hana Mašková - Hana Kotíková | Knihy na Martinus.cz ... . Když vyjela na led, diváci u obrazovek ani nedýchali. Byla pro ně kouzelnou vílou, romantickou princeznou s krásnýma, hlubokýma očima. Netušili však, jaký smutek a osamělost se za nimi skrývá. Příběh legendární krasobruslařky . Hana Kotíková Nakladatel ... Hana Mašková. Příběh legendární krasobruslařky Autor: Kotíková, Hana Nakladatel: Brána EAN: 9788076177727 ISBN: 978-80-7617-772-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Biografický román o ikoně českého krasobruslení Haně Maškové (1949 - 1972). Pokud bychom věřili pohádkám, pak první su ... Hana Mašková - Pravdivý příběh legendární krasobruslařky ... ... . Pokud bychom věřili pohádkám, pak první sudička dala Hance do vínku krásu a inteligenci. Druhá úspěch a slávu. Ale ta třetí… Kniha odhaluje pravdivý příběh dívky, která se stala idolem. Když vyjela na led, diváci u obrazovek ani nedýchali. Hana Mašková. Příběh legendární krasobruslařky Autor: Kotíková, Hana Nakladatel: Brána EAN: 9788076177734 ISBN: 978-80-7617-773-4 Popis: Elektronická kniha, 312 stran, bez zabezpečení DRM, 1,1 MB ePUB, 2,5 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Objednávejte knihu Hana Mašková. Pravdivý příběh legendární krasobruslařky v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha odhaluje pravdivý příběh jedné dívky, která se stala idolem. Když vyjela na led, diváci u obrazo...

INFORMACE

AUTOR
Hana Kotíková
DIMENZE
12,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Hana Mašková. Příběh legendární krasobruslařky.pdf

POPIS

Pokud bychom věřili pohádkám, pak první sudička dala Hance Maškové do vínku krásu, mnohostranný talent a inteligenci. Druhá přidala úspěch a slávu. Ale ta třetí… Kniha odhaluje pravdivý příběh jedné dívky, která se stala idolem. Když vyjela na led, diváci u obrazovek ani nedýchali. Byla pro ně kouzelnou vílou, romantickou princeznou s krásnýma, hlubokýma očima. Netušili však, jaký smutek a osamělost se za nimi skrývá. --------- Hana Mašková se narodila 26. září 1949 v Praze. Její matka Marie byla pomocnou kuchařkou ve školce, otec Karel číšníkem v hotelu Paříž. Krasobruslení se Hana věnovala od pěti let. Tehdy si jí na zimním stadionu všiml Karel Glogar, známý hledač talentů. Prvního mistrovství Evropy se zúčastnila ještě před svými čtrnáctými narozeninami, o rok později jela na olympiádu do Innsbrucku. Pětkrát vyhrála mistrovství Československa a jako naše zatím jediná krasobruslařka získala olympijskou medaili, a to bronz v roce 1968 v Grenoblu. Diváci si ji však hlavně pamatují jako suverénní vítězku mistrovství Evropy ve Švédsku, kde předvedla fenomenální volnou jízdu na hudbu Smetanovy Vltavy. Po ukončení sportovní kariéry působila jako sólistka lední revue Holiday on Ice. V jejím soukromém životě hrál dlouho hlavní roli populární textař Jiří Štaidl. Hana Mašková tragicky zahynula ve Francii 31. března 1972.

Chcete si přečíst knihu?Hana Mašková. Příběh legendární krasobruslařky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Kotíková. Číst Hana Mašková. Příběh legendární krasobruslařky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY