Připraveno do 30 minut: Vařte snadno a rychle jako šéfredaktorka časopisu Apetit

Připraveno do 30 minut: Vařte snadno a rychle jako šéfredaktorka časopisu Apetit - Lucie Kubrová | Replicamaglie.com

... vytvořte si elegantní, extravagantní nebo všestranný doplněk ... 30 minut v kuchyni | NEJRYCHLEJŠÍ.CZ ... ... 30 minut v kuchyni | Sleviste.cz ... vytvořte si elegantní, extravagantní nebo všestranný doplněk. Historie pořadů o vaření v soukromé TV Prima Diplomová práce Bc. Markéta Fialová Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r. o. Katedra hotelnictví Studijní obor: Management hotelnictví a lázeňství Vedoucí ...

INFORMACE

AUTOR
Lucie Kubrová
DIMENZE
5,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Připraveno do 30 minut: Vařte snadno a rychle jako šéfredaktorka časopisu Apetit.pdf

POPIS

V dnešní uspěchané době má jen málokdo čas a chuť trávit u plotny dlouhé hodiny. Přesto však toužíme jíst poctivé, domácí, vyvážené a pestré jídlo. Kuchařka, kterou pro vás sepsala šéfredaktorka Apetitu Lucie Kubrová je plná receptů, které splňují všechna tato kritéria! V nové knize s podtitulem „Vařte snadno a rychle jako šéfredaktorka časopisu Apetit Lucie Kubrová“ najdete více než 80 receptů, jejichž příprava zabere maximálně 30 minut – zbytek práce už za vás odvede plotna, trouba nebo mrazák. Autorka vám ukáže, že i složitá jídla se dají dělat rychleji a zdravěji, ale stejně chutně. Naučí vás připravit snadné dezerty i nachystat víkendové menu pro rodinu či pohoštění na párty s přáteli. To vše bez zbytečného stresu a zběsilého pobíhání v kuchyni. Vaření v Luciině stylu vás bude bavit!

Chcete si přečíst knihu?Připraveno do 30 minut: Vařte snadno a rychle jako šéfredaktorka časopisu Apetit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Kubrová. Číst Připraveno do 30 minut: Vařte snadno a rychle jako šéfredaktorka časopisu Apetit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY