Hana Mašková. Příběh legendární krasobruslařky

Hana Mašková. Příběh legendární krasobruslařky - Hana Kotíková | Replicamaglie.com

...razovek ani nedýchali. Byla pro ně kouzelnou vílou, romantickou princeznou s krásnýma, hlubokýma očima ... Hana Mašková - Hana Kotíková | Knihy na Martinus.cz ... . Netušili však, jaký smutek a osamělost se za nimi skrývá. ----- Hana Mašková se narodila 26. září 1949 v Praze. Hana Mašková - Příběh legendární krasobruslařky. Hana Mašková, žena mnoha talentů, sportovní ikona, olympijská medailistka a neobyčejná osobnost. Publikace od Hany Kotíkové provází životními osudy této československé krasobruslařky, která která okouzlila mnoho diváků u televizních obrazovek. Legendární módní návrháři-- autor: Tagariello Maria Luisa Hana Mašková - Příběh legendární kr ... Hana Mašková - Pravdivý příběh legendární krasobruslařky ... ... . Legendární módní návrháři-- autor: Tagariello Maria Luisa Hana Mašková - Příběh legendární krasobruslařky-- autor: Kotíková Hana Legendární tvorové - Draci-- autor: kolektiv Tři králové-- autor: Padevět Jiří Legendární tvorové - Jednorožci-- autor: kolektiv Nová kniha. Hana Mašková - Hana Kotíková. Pravdivý příběh legendární krasobruslařky. Pokud bychom věřili pohádkám, pak první sudička dala Hance Maškové do vínku krásu, mnohostranný talent a inteligenci. Ledová krása smutné krasobruslařky Hanky Maškové 21.02.2006 Martina Bittnerová Rozhledy . S její osobností vplula na led elegance a půvab. Hana Mašková, dívka, která vrátila po Áje Vrzáňové české ženské krasobruslení do světové špičky. Autor:Frederick Forsyth Formát:135x206mm Počet stran:296 Vazba:Pevná Výrobce:Knižní klub...

INFORMACE

AUTOR
Hana Kotíková
DIMENZE
7,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Hana Mašková. Příběh legendární krasobruslařky.pdf

POPIS

Pokud bychom věřili pohádkám, pak první sudička dala Hance Maškové do vínku krásu, mnohostranný talent a inteligenci. Druhá přidala úspěch a slávu. Ale ta třetí… Kniha odhaluje pravdivý příběh jedné dívky, která se stala idolem. Když vyjela na led, diváci u obrazovek ani nedýchali. Byla pro ně kouzelnou vílou, romantickou princeznou s krásnýma, hlubokýma očima. Netušili však, jaký smutek a osamělost se za nimi skrývá. --------- Hana Mašková se narodila 26. září 1949 v Praze. Její matka Marie byla pomocnou kuchařkou ve školce, otec Karel číšníkem v hotelu Paříž. Krasobruslení se Hana věnovala od pěti let. Tehdy si jí na zimním stadionu všiml Karel Glogar, známý hledač talentů. Prvního mistrovství Evropy se zúčastnila ještě před svými čtrnáctými narozeninami, o rok později jela na olympiádu do Innsbrucku. Pětkrát vyhrála mistrovství Československa a jako naše zatím jediná krasobruslařka získala olympijskou medaili, a to bronz v roce 1968 v Grenoblu. Diváci si ji však hlavně pamatují jako suverénní vítězku mistrovství Evropy ve Švédsku, kde předvedla fenomenální volnou jízdu na hudbu Smetanovy Vltavy. Po ukončení sportovní kariéry působila jako sólistka lední revue Holiday on Ice. V jejím soukromém životě hrál dlouho hlavní roli populární textař Jiří Štaidl. Hana Mašková tragicky zahynula ve Francii 31. března 1972.

Chcete si přečíst knihu?Hana Mašková. Příběh legendární krasobruslařky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Kotíková. Číst Hana Mašková. Příběh legendární krasobruslařky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY