Kendó: Úplný průvodce

Kendó: Úplný průvodce - Hiroshi Ozawa | Replicamaglie.com

...22 Přihlásit se; Registrovat; Vše o nákupu ... Kendó — Nakladatelství Argo ... ... Kendó Úplný průvodce . Hiroshi Ozawa; Hiroshi Ozawa . 5,0 . Sledovať autora . Hobby a voľný čas. Všetky knihy autora . Argo, 2005. Vydavateľstvo Argo, 2005. Podrobný a názorný výklad technik "cesty meče" - japonského samurajského bojového umění. ... Kendó Podnázov Úplný průvodce EAN/ISBN 9788025729809 Forma Neviazaná, bez prebalu, lesklá Autor Hiroshi Ozawa Druh tovaru Kniha Rok vydania 2019/09 Rozsah 196 Rozmer 160×230 mm Hmotnosť 0,39 Stav Skladom u dodávateľa Dostupnosť Vyexpedujeme do 7 dní Sadzba DPH 10% Zľava 11% Title: Kendó: Úplný průvodce - Hiroši Ozawa epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 7:23:42 AM Kendó Úplný průvodce. Hiroshi Ozawa; rok vydání - 2005. Koupit v ... Kendó. Úplný průvodce - Ozawa Hiroshi | Artforum ... ... . Hiroshi Ozawa; rok vydání - 2005. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 298 Kč. Podrobný a názorný výklad technik "cesty meče" - japonského samurajského bojového umění. Hiroši Ozawa je nositelem 7. danu v kendó. Pochází z rodiny, ve které má kendó dlouhou tradici. Kendó Úplný průvodce. Hiroshi Ozawa; rok vydání - 2019. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 248 Kč. Podrobný a názorný výklad technik "cesty meče" - japonského samurajského bojového umění. Hiroši Ozawa je nositelem 7. danu v kendó. Pochází z rodiny, ve které má kendó dlouhou tradici. Kontaktní e-mail. [email protected] Telefon +420 739 488 995 +420 224 814 621 Pondělí - pátek 8-16 hod. Kontaktní osoby Veronika Gajdoštíková Úplný průvodce Ozawa Kendó Hiroshi ostatní. r.v. 2005, nakladatel Argo, dotisk 1. vyd., il. ilustrace, 196 stran . OBr., 96 s. , přel. J. a J. Ziegelheimovi Kendó: úplný průvodce (Kendó: the definitive guide), Hiroši Ózawa Asi nejznámějsí kniha o Kendó typu učebnice. Obsahuje základy i pokročilejší prvky. Spousta obrázků a doprovodných fotografií. Vyšlo anglicky i v českém překladu. Kendo Fundamentals Vol. Kendo Renmei), která je zaloţena na principech Kendó jako výchovného sportu, nikoli jako bojového umění.11 Hiroshi Ozawa uvádí, ţe: „v tomto duchu pokračuje dodnes."12 V roce 1970 Mezinárodní federace Kendó (IKF) uspořádala v Japonsku první Mistrovství světa v Kendó.13 7 Srov. OZAWA, H. Kendó; úplný průvodce, s. 11. Autor překladu učebnice Kendó, úplný průvodce. Autor knihy o Kendó, Tři spojené kruhy. V roce 2013 byl vybrán jako rozhodčí na Mistrovství Evropy Kendó a pokořil tak další milník v historii kendó u nás. Jindrovou předností a v českých podmínkách jedinečností je studium meče a japonské kultury jako celku. Kendó od Hiroshi Ozawa v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kendó - Ozawa Hiroshi - Podrobný a názorný výklad technik "cesty meče" - japonského samurajského bojového umění. Hiroši Ozawa je nositelem 7. danu v kendó. Pochází z rodiny, ve které má kendó dlouhou tradici. Sám působí jako učitel kendó, vedle toho...

INFORMACE

AUTOR
Hiroshi Ozawa
DIMENZE
3,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Kendó: Úplný průvodce.pdf

POPIS

Podrobný a názorný výklad technik "cesty meče" - japonského samurajského bojového umění. Hiroši Ozawa je nositelem 7. danu v kendó. Pochází z rodiny, ve které má kendó dlouhou tradici. Sám působí jako učitel kendó, vedle toho je autorem knih o samurajských etikách. Ve své knize nejprve stručně popisuje historii kendó, jeho vývoj a úlohu v jednotlivých historických obdobích. Těžištěm textu je popis oblečení, způsobu jeho používání, držení meče, postojů a střehů a mnohých dalších detailů, důležitých propochopení základů kendó. Kniha vedle toho popisuje i používané techniky a taktiku jejich uplatnění v boji. Tyto pasáže jsou určeny především těm, kdo mají zažity základy a chtějí pokračovat ve výcviku obtížnějšími prvky. Závěrem se autor podrobně věnuje popisu tzv. kendó kat, tj. souborům předepsaných sestav, kdy jeden ze soupeřů provádí útok a druhý tento útok likviduje příslušnou technikou. Výklad je doplněn pravidly zápasů a směrnicemi, jak postupovat při soudcování. Součástí knihy je i seznam národních organizací, které jsou členy Mezinárodní federace kendó.

Chcete si přečíst knihu?Kendó: Úplný průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hiroshi Ozawa. Číst Kendó: Úplný průvodce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY