Pod vodní hladinou: Pohádky s ploutvičkami

Pod vodní hladinou: Pohádky s ploutvičkami - Ludmila Bakonyi Selingerová | Replicamaglie.com

...lizace obálky Vojtěch Kočí Sazba Vojtěch Kočí Odpovědná ... Černé divadlo Image - O zlaté rybce - YouTube ... ... O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky 2019; V korunách stromů - Pohádky s křídly 2014; Pod vodní hladinou - Pohádky s ploutvičkami 2014; V trávníku - Pohádky s krovkami 2014; Drabčíkova pouť 2017; Kniha Pod vodní hladinou - Pohádky s ploutvičkami je v Pod vodní hladinou Pohádky s ploutvičkami. Selingerová Ludmila, del Risco Koupová Eva. Tištěná kniha. Pevná šitá vazba. 199 K ... Kniha: Pod vod ... E-kniha: Pod vodní hladinou -- Pohádky s ploutvičkami ... ... . Tištěná kniha. Pevná šitá vazba. 199 K ... Kniha: Pod vodní hladinou -- Pohádky s ploutvičkami - Ludmila Selingerová; Risco Koupová Eva del. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (pohádky s ploutvičkami) Kniha je zařazena v kategoriích Próza ... Pod vodní hladinou Pohádky s ploutvičkami. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Fu...

INFORMACE

AUTOR
Ludmila Bakonyi Selingerová
DIMENZE
9,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod vodní hladinou: Pohádky s ploutvičkami.pdf

POPIS

Zprostředkujte dětem předškolního a mladšího školního věku pohádkovou formou svět vodních živočichů. Získají tak hlubší zájem o přírodu. Poselství jednotlivých pohádek v dětech probouzí zásady slušného chování a morálky. Dítě se může vžít do jednotlivých pohádkových hrdinů v podobě zvířat - konfrontací s jejich životními situacemi a svými vlastními zkušenostmi může nalézt řešení mnoha svých všednodenních problémů. Jednoduchá témata nabízí možnost k další hravé činnosti či pokračujícímu rozhovoru. Příběhy jsou doplněny dvěma typy ilustrací - realistickou kresbou podle fotografie a také milými skrytě vtipnými ilustracemi doplňujícími děj.

Chcete si přečíst knihu?Pod vodní hladinou: Pohádky s ploutvičkami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludmila Bakonyi Selingerová. Číst Pod vodní hladinou: Pohádky s ploutvičkami Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY