Filozofie - Občanský a společenskovědní základ

Filozofie - Občanský a společenskovědní základ - Jaromír Schön | Replicamaglie.com

...dstavují skutečné dobrodružství. Občanský a společenskovědní základ Filosofie: Občanský a společenskovědní základ Učitelská učebnice k učebnici žákovské ... Filozofie - Občanský a společenskovědní základ Computer ... ... . Obsahuje stejný text i grafiku jako žákovská verze, ale s tím, že navíc obsahuje vyřešená cvičení, náměty do výuky, nápady a tipy pro vyučujícího. Občanský a společenskovědní základ 8 knih dohromady za výhodnou cenu 1 305 Kč Pole ušetříte zobrazuje úsporu oproti maloobchodním cenám (MOC) všech uvedených titulů stanovených nakladatelem, za kterou knihy prodávají obvykle česká kamenná knihkupectví. Občanský a společenskovědní základ Politologie Člověk v mezinárodním prostředí 220 Kč Doložka MŠMT Občanský a společenskovědní základ Právo 220 Kč Dolo ... Občanský a společenskovědní základ Filosofie / Nejlevnější ... ... . Občanský a společenskovědní základ Politologie Člověk v mezinárodním prostředí 220 Kč Doložka MŠMT Občanský a společenskovědní základ Právo 220 Kč Doložka MŠMT Občanský a společenskovědní základ - EKONOMIE (učebnice) / 3. vyd. 220 Kč BESTSELLER Občanský a společenskovědní základ Psychologie 220 Kč ... Filosofie-Občanský a společenskovědní základ Autor: Hejduk, Jiří Nakladatel: Computer Media EAN: 9788074020612 ISBN: 978-80---7402-061-2 Popis: 1× kniha, kroužková, 104 stran, česky Rozměry: 20,5 × 29,5 cm Rok vydání: 2012 Občanský a společenskovědní základ Filosofie. Jiří Hejduk. Učitelská učebnice k učebnici žákovské. Obsahuje stejný text i grafiku jako žákovská verze, ale s tím, že navíc obsahuje vyřešená cvičení, náměty do výuky, nápady a tipy pro vyučujícího. Publikace je pojata interaktivním způsobem, aby studenti nebyli nuceni k pouhému memorování filosofických pouček, ale naopak se sami pokusili o proniknutí do tajů jedné z nejstarších věd. Učebnice plně odpovídá osnovám předmětu Filosofie ze vzdělávacího programu Občanský a společenskovědní základ. Učebnice plně odpo...

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Schön
DIMENZE
3,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Filozofie - Občanský a společenskovědní základ.pdf

POPIS

Dějiny filozofického myšlení hledajícího odpovědi na nejzákladnější otázky života a bytí vůbec představují skutečné dobrodružství. Přijměme je jako výzvu a vydejme se jejich cestami prostřednictvím této učebnice. Její první kapitola se pokusí vymezit předmět filozofie i její dílčí obory, vztah filozofie k jiným oblastem lidské zkušenosti a předloží i některé její základní pojmy a problémy. Další kapitoly seznamují s dějinami filozofického myšlení. Pokusíme se mu porozumět a také ho kriticky vyhodnocovat – již tím budeme i my sami filozofovat. A v tom tkví zásadní smysl učebnice: pomáhá navést hledajícího (i tázajícího se) k jeho vlastním filozofickým postojům. K základnímu textu jsou vždy přiřazeny texty doplňující a rozšiřující, a to v podobě boxů obsahujících souvislosti, pojmy, citace, problémy, diskuse či zajímavosti. Téměř o všech osobnostech se pojednává v krátkém medailonu, k němuž jsou mnohdy připojeny další okolnosti týkající se jejich životních osudů. V závěru každé kapitoly je uvedeno shrnutí učiva, které usnadní jeho osvojení a opakování, navrženy jsou i náměty pro samostatnou práci.

Chcete si přečíst knihu?Filozofie - Občanský a společenskovědní základ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Schön. Číst Filozofie - Občanský a společenskovědní základ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY