Filozofie - Občanský a společenskovědní základ

Filozofie - Občanský a společenskovědní základ - Jaromír Schön | Replicamaglie.com

... obchodů, hodnocení a recenze Filosofie - Občanský a společenskovědní základ - Jiří Hejduk ... Filozofie - Občanský a společenskovědní základ Computer ... ... . Filozofie - Občanský a společenskovědní základ Autor: Schön, Jaromír Nakladatel: Computer Media EAN: 9788074023828 ISBN: 978-80-7402-382-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 108 stran, česky Rozměry: 21 × 30 cm Rok vydání: 2019 (2. vydání) Kniha: Občanský a společenskovědní základ Filozofie Autor: Jaromír Schön - Dějiny filozofického myšlení hledajícího odpovědi na nejzákladnější otázky života a bytí vůbec představují skutečné dobrodružství. Občanský a společenskovědní základ Filosofie: Občanský a společenskovědní základ Učit ... Občanský a společenskovědní základ Filosofie / Nejlevnější ... ... . Občanský a společenskovědní základ Filosofie: Občanský a společenskovědní základ Učitelská učebnice k učebnici žákovské. Obsahuje stejný text i grafiku jako žákovská verze, ale s tím, že navíc obsahuje vyřešená cvičení, náměty do výuky, nápady a tipy pro vyučujícího. Občanský a společenskovědní základ 8 knih dohromady za výhodnou cenu 1 305 Kč Pole ušetříte zobrazuje úsporu oproti maloobchodním cenám (MOC) všech uvedených titulů stanovených nakladatelem, za kterou knihy prodávají obvykle česká kamenná knihkupectví. Občanský a společenskovědní základ Politologie Člověk v mezinárodním prostředí 220 Kč Doložka M...

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Schön
DIMENZE
5,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Filozofie - Občanský a společenskovědní základ.pdf

POPIS

Dějiny filozofického myšlení hledajícího odpovědi na nejzákladnější otázky života a bytí vůbec představují skutečné dobrodružství. Přijměme je jako výzvu a vydejme se jejich cestami prostřednictvím této učebnice. Její první kapitola se pokusí vymezit předmět filozofie i její dílčí obory, vztah filozofie k jiným oblastem lidské zkušenosti a předloží i některé její základní pojmy a problémy. Další kapitoly seznamují s dějinami filozofického myšlení. Pokusíme se mu porozumět a také ho kriticky vyhodnocovat – již tím budeme i my sami filozofovat. A v tom tkví zásadní smysl učebnice: pomáhá navést hledajícího (i tázajícího se) k jeho vlastním filozofickým postojům. K základnímu textu jsou vždy přiřazeny texty doplňující a rozšiřující, a to v podobě boxů obsahujících souvislosti, pojmy, citace, problémy, diskuse či zajímavosti. Téměř o všech osobnostech se pojednává v krátkém medailonu, k němuž jsou mnohdy připojeny další okolnosti týkající se jejich životních osudů. V závěru každé kapitoly je uvedeno shrnutí učiva, které usnadní jeho osvojení a opakování, navrženy jsou i náměty pro samostatnou práci.

Chcete si přečíst knihu?Filozofie - Občanský a společenskovědní základ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Schön. Číst Filozofie - Občanský a společenskovědní základ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY