Prostor v architektuře a brněnská škola dějin umění

Prostor v architektuře a brněnská škola dějin umění - Jan Galeta, | Replicamaglie.com

... prostoru v dílech vybraných světových architektů - Leopolda ... Kontakt.tul.cz ... ... Prostor v architektuře a brněnská škola dějin umění autor: Galeta Jan, Lexová Petra, Vrlíková Lenka doporučená cena: 345 Kč naše cena:290Kč Letní workshop na téma "Prostor v architektuře a brněnská škola dějin umění" / Brno / 24. - 26. 8. 2017 Letní workshop Prostor v architektuře a Brněnská škola dějin umění pořádá: Seminářem dějin umění (FF MU v Brně) pod odbornou záštitou prof. PhDr. Jiřího Kroupy, CSc. Workshop věnovaný otázce architekt ... Prostor v architektuře a brněnská škola dějin umění (Jan ... ... . PhDr. Jiřího Kroupy, CSc. Workshop věnovaný otázce architektonického PROSTOR V ARCHITEKTUŘE A BRNĚNSKÁ ŠKOLA DĚJIN UMĚNÍ WORKSHOP 24.—26. 8. 2017 Letní workshop, pořádaný Seminářem dějin umění FF MU Brno pod odbornou záštitou prof. PhDr. Jiřího Kroupy, CSc., se bude věnovat otázce architektonického prostoru. Navazuje na Kniha Prostor v architektuře a brněnská škola dějin umění (Jan Galeta; Petra Lexová; Lenka Vrlíková) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Kam sahají kořeny zájmu architektů a teoretiků o prostor v architektuře a jakou proměnu prodělal v průběhu 20. století? Kolektivní monografie Prostor v architektuře a brněnská škola dějin umění představuje pětici textů českých historiků umění, prezentujících rozdílné metodické přístupy výzkumu tohoto tématu v současné teorii architektury. Publikace si ... Prostor v architektuře a brněnská škola dějin umění Autor: Jan Galeta ; Petra Lexová ; Lenka Vrlíková Kam sahají kořeny zájmu architektů a teoretiků o prostor v architektuře a jakou proměnu prodělal v průběhu 20. století? Prostor v architektuře a brněnská škola dějin umění - Galeta Jan, Lexová Petra, Vrlíková Lenka - Kam sahají kořeny zájmu architektů a teoretiků o prostor v architektuře a jakou proměnu prodělal v průběhu 20. století? Kolektivní monografie Prostor v a Kam sahají kořeny zájmu architektů a teoretiků o prostor v architektuře a jakou proměnu prodělal v průběhu 20. století? Kolektivní monografie Prostor v architektuře a brněnská škola dějin umění představuje pětici textů českých historiků umění. rozšírené hľadanie. Odporúčame; Pripravujeme; Novinky; Antikvariát; Inde nekúpite; 0,00 € 0 ks tovaru Anotace knihy " Prostor v architektuře a brněnská škola dějin umění, autor Jan Galeta, Petra Lexová, Lenka Vrl...

INFORMACE

AUTOR
Jan Galeta,
DIMENZE
5,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Prostor v architektuře a brněnská škola dějin umění.pdf

POPIS

Kam sahají kořeny zájmu architektů a teoretiků o prostor v architektuře a jakou proměnu prodělal v průběhu 20. století? Kolektivní monografie Prostor v architektuře a brněnská škola dějin umění představuje pětici textů českých historiků umění, prezentujících rozdílné metodické přístupy výzkumu tohoto tématu v současné teorii architektury. Publikace si všímá pojetí prostoru v dílech vybraných světových architektů – Leopolda Bauera, Ludwiga Miese van der Rohe, Alvara Aalta nebo Ricka Joye. Zároveň reflektuje způsob, jakým byl prostor v architektuře zkoumán v rámci dějin umění a architektury od konce 19. století do současnosti. Zvláštní pozornost je pak věnována výuce architektonického prostoru na brněnském Semináři dějin umění, jehož tradice představovaná teoretickými pracemi profesorů Václava Richtera a Zdeňka Kudělky pokračuje v současnosti v seminářích profesora Jiřího Kroupy.

Chcete si přečíst knihu?Prostor v architektuře a brněnská škola dějin umění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Galeta,. Číst Prostor v architektuře a brněnská škola dějin umění Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY