Město a hvězdy

Město a hvězdy - Arthur C. Clarke | Replicamaglie.com

...te, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Město a hvězdy - Aktivity - Kam jít v Praze - City-Dog.cz ... ... . 33 prodejen po celé ČR Město a hvězdy 225,-185,-Není dostupné Město a hvězdy Budoucnost vzdálená miliardu let: všechny pozemské oceány již zmizely, téměř celý povrch ovládá poušť a lidstvo… Město a Hvězdy; Antikvariát. Město a Hvězdy Arthur C. Clarke. 99,00 Kč ... Město a hvězdy Autor: Clarke, Arthur C. Nakladatel: Baronet EAN: 9788072148356 ISBN: 80-7214-835-4 Originál: The City and the Stars Překlad: Jirkovský, Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 296 stran, česky Rozměry: 12 × 19,5 cm Rok vydání: 2005 (2. vydání) Město a hvězdy Autor: Clarke, Arthur ... Město a Hvězdy - Apokryf.cz ... . vydání) Město a hvězdy Autor: Clarke, Arthur C. Nakladatel: Laser-books EAN: 9788071933823 ISBN: 978-80-7193-382-3 Originál: The City and the Stars Překlad: Jirkovský, Tomáš Popis: 1× kniha, brožovaná, 288 stran, česky Rozměry: 10,8 × 16,5 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Město a hvězdy Autor Arthur C. Clarke. Budoucnost vzdálená miliardu let: všechny pozemské oceány již zmizely, téměř celý povrch ovládá poušť a lidstvo… Lidstvo bylo kdysi mocné a vládlo hvězdám. Ale pak, jak se traduje v legendách, zaútočili Nájezdníci a zahnali je do ... Město a hvězdy. Arthur C. Clarke. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.2 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Diaspar je posledním domovem lidstva již po několik miliard let, poté co se celá Země proměnila v poušť. Lidé zapomínají a z dávných dramatických událostí se stávají ... Náš web zlepšujeme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. Pokud nám dáte souhlas, můžeme náš web také přizpůsobit podle Vašeho chování při jeho prohlížení a s vaším souhlasem tyto informace také předat reklamním společnostem a sociálním sítím, aby Vám zobrazily cílenou reklamu, nebo za účelem e-mailového oslovení. Město a hvězdy: Projekce v Praze! Vstupenky a informace o nadcházející akci. CAMP - Centrum architektury a městského plánování, úterý 7. 5. 2019. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut. Kniha: Město a hvězdy - C. Clarke Arthur Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. E-kniha: Město a hvězdy - Arthur C. Clarke. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... 0 hodnocení Město a hvězdy 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Budoucnost vzdálená miliardu let: všechny pozemské oceány již zmizely, téměř celý povrch ovládá poušť a lidstvo… Lidstvo bylo k...

INFORMACE

AUTOR
Arthur C. Clarke
DIMENZE
7,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Město a hvězdy.pdf

POPIS

Budoucnost vzdálená miliardu let: všechny pozemské oceány již zmizely, téměř celý povrch ovládá poušť a lidstvo… Lidstvo bylo kdysi mocné a vládlo hvězdám. Ale pak, jak se traduje v legendách, zaútočili Nájezdníci a zahnali je do posledního útočiště na Zemi – do města Diaspar. A zde nyní žijí poslední lidé. Pod dohledem Centrálního počítače v sice dokonalé, ale miliony let neměnné a stagnující kultuře téměř neprodyšně uzavřené před nebezpečími vnějšího světa. Až přišel Alvin – Jedinečný. Po eonech první dítě. A vše je rázem jinak, dusivá neměnnost Diasparu je zlomena a zvídavá lidská mysl se opět vydává objevovat svět a odhalovat pravou podstatu Nájezdníků. Skutečnost je však mnohem děsivější než veškeré příběhy z legend… Držíte v rukou mistrovskou vizi z pera Arthura C. Clarka, pohled do vzdálené budoucnosti, miliony let poté, co se naše civilizace obrátila v prach.

Chcete si přečíst knihu?Město a hvězdy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arthur C. Clarke. Číst Město a hvězdy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY