Šla Nanynka do kapusty: Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský

Šla Nanynka do kapusty: Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský - Josef Majčák | Replicamaglie.com

...esko-slovenský slovníček. Šla Nanynka do kapusty: slovníček z básniček slovensko-český a česko-slovenský / Josef Majčák ... Šla Nanynka do kapusty | antikvariat-levneknihy.cz ... . 1. vyd. Brno: Edika, 201. ... Česko-německý a německo-český slovník základních pojmů z dějin umění = Tschechisch-deutsches und deutsch-tschechisches Wörterbuch kunstgeschichtlicher Grundbegriffe / Jaroslava Kroupová.Vyd. 2 ... Přidat do nákupního seznamu » ... Velká kniha lidových písniček a říkadel Šla Nanynka do kapusty. Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovens ... Šla Nanynka do kapusty. Slovníček z básniček. Slovensko ... ... ... Velká kniha lidových písniček a říkadel Šla Nanynka do kapusty. Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský. Lidová říkadla Moje první modlitbičky. Papouščí básničky pro kluky a holčičky Napovídánky a pomáhánky. Šla Nanynka do kapusty. Autor: Majčák Josef Slovníček z básniček slovensko-český, česko-slovenský. Pro děti. Kniha jako nová 80 Kč Detail. ... Zvířátka. Autor: Novák Jiří Z. leporelo, dobrý stav, mírně poškozené plátno na hřbetu. 120 Kč Detail. Hurá, jdeme do světa. Šla Nanynka do kapusty : slovníček z básniček slovensko-český, česko-slovenský : pro děti / Autor Majčák, Josef, 1948- Vydáno 2014 Šla Nanynka do kapusty. Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský Josef Majčák. Šla Nanynka do zelí ... Šla Nanynka do kapusty. Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský. Josef Majčák. Knížka Šla Nanynka do kapusty vás zavede do imaginárního... Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. ... Šla Nanynka do kapusty - Slovníček z básniček slovensko-český a česko-slovenský ... BAF! - Ilustrovaná kniha básniček a říkadel pro děti. Kubásek Marek. Machart, 2014. Skladem. 127 Kč 169 K ......

INFORMACE

AUTOR
Josef Majčák
DIMENZE
7,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Šla Nanynka do kapusty: Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský.pdf

POPIS

Bohatě ilustrovaná knížka Šla Nanynka do kapusty vás zavede do imaginárního překladatelského kroužku českých i slovenských žáků základní školy. Malí překladatelé v 56 básničkách řeší záludnosti češtiny a slovenštiny a hledají vzájemné porozumění. Společně s nimi se zaberete do vtipných a veselých převodů 28 slovenských slov do češtiny a 28 českých slov do slovenštiny. Každá básnička je doprovázena jednou z krásných ilustrací, podle které si děti probírané slovo snadno zapamatují. Na konci knihy najdete stručný slovensko-český a česko-slovenský slovníček.

Chcete si přečíst knihu?Šla Nanynka do kapusty: Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Majčák. Číst Šla Nanynka do kapusty: Slovníček z básniček. Slovensko-český, česko-slovenský Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY