Memorix anatomie /4.vyd/

Memorix anatomie /4.vyd/ - Radovan Hudák, | Replicamaglie.com

...ie John Woo ... Burton, Robert, 1577-1640##[Anatomy of melancholy ... XLS www.nemocnicepribram.cz ... . Česky]Anatomie melancholie/ Robert Burton ; z anglického originálu vybral a přeložil Miroslav Petříček ; úvodní verše ... přeložil Martin Pokorný. -- V českém jazyce a v tomto výboru vydání druhé Praha : Prostor, 2016. Memorix Anatomie 4. vyd.: Hudák, Kachlík. Nabídka 14.5.2020. Žánr: lékařská Praha 1: 899 Kč. Memorix Anatomie 4. vydání Autoři: Radovan Hudák, David Kac ... Radovan Hudák: Memorix anatomie od 959 Kč | HLEDEJCENY.cz ... . Memorix Anatomie 4. vydání Autoři: Radovan Hudák, David Kachlík a kolektiv autorů Vydalo Nakladatelství Triton, Praha - kroměřiž v roce 2019 pevná vazba 632 stran české vydání číslo 4. ISBN 978-80-7553-420- stav knihy je nový ... 1 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Zdravotně sociální fakulta Ošetřovatelská péče o pacienty se spinálním poraněním diplomová práce Autor práce: Studijní program: Studijní obor: Vojtěch Šíma, Bc. Ošetřovatelství OSNP Vedoucí práce: prof. MUDr. Oto Masár, CSc. Datum odevzdání práce: 2 Abstrakt Tématem mé diplomové práce je: Ošetřovatelská ......

INFORMACE

AUTOR
Radovan Hudák,
DIMENZE
9,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Memorix anatomie /4.vyd/.pdf

POPIS

Memorix anatomie je moderní učebnice, která si za 2,5 roku od vydání našla více než 5000 majitelů z řad mediků a lékařů. Na 600 stranách systematicky shrnuje informace z obecné, speciální a topografické anatomie, které jsou doplněny 1500 ilustracemi. Kromě nejdůležitějších informací každá kapitola obsahuje klinické korelace, mnemotechnické pomůcky a zajímavosti. Na tvorbě knihy spolupracovalo více než 200 anatomů, histologů, kliniků, andragogů a studentů medicíny. Autoři napsali také anglickou verzi Memorix Anatomy (vyšla v září 2015), již s úspěchem prezentovali na mezinárodní anatomické konferenci ISCAA 2015. Více než 10 anatomů z celého světa (např. z Polska, Maďarska, Turecka anebo Argentiny) projevilo zájem o překlad knihy do svých rodných jazyků. Během tvorby anglické verze prošly úpravou i texty v českém vydání, zdokonalilo se více než 150 obrázků a tím vzniklo ještě lepší a aktuálnější 4. vydání.

Chcete si přečíst knihu?Memorix anatomie /4.vyd/ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radovan Hudák,. Číst Memorix anatomie /4.vyd/ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY