Odvrácená strana matky podruhé

Odvrácená strana matky podruhé - Monika Valentová, | Replicamaglie.com

...entová psala už v knížce Odvrácená strana matky ... Automatky: Odvrácená strana matky | Radio Wave ... . Její dcery od té doby trochu povyrostly, ale dál dokážou svou matku přivádět k šílenství. Odvrácená strana matky podruhé O temných stránkách mateřství Monika Valentová psala už v knížce Odvrácená strana matky. Její dcery od té doby trochu povyrostly, ale dál dokážou svou matku přivádět k šílenství. A ta, když se trochu vydýchá, líčí své mateřství s nadhledem a humorem. Všechny informace o produktu Kniha Odvrácená str ... Odvrácená strana matky podruhé | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Odvrácená strana matky 2 - Monika Valentová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Odvrácená strana matky 2 - Monika Valentová. Čtenářská recenze: Monika Valentová, Martin Veselovský - Odvrácená strana matky 1.8.2017. Autorka vtipných fejetonů Odvrácená strana matky, Monika Valentová, se nebojí přiznat to, co v skrytu duše občas pocítí každá matka.Byť jsou pro nás, maminky, naše děti vším, daly bychom za ně život a děláme pro ně vše, co jim na očích vidíme, dbáme o jejich šťastné ... 0 hodnocení Odvrácená strana matky podruhé 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. O temných stránkách mateřství Monika Valentová psala už v knížce Odvrácená strana matky. Její dcery od té doby trochu povyrostly, ale dál dokážou svou matku přivádět k šílenství. Odvrácená strana matky podruhé. Kdo napsal knihu Odvrácená strana matky podruhé? Autorem je M...

INFORMACE

AUTOR
Monika Valentová,
DIMENZE
4,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Odvrácená strana matky podruhé.pdf

POPIS

O temných stránkách mateřství Monika Valentová psala už v knížce Odvrácená strana matky. Její dcery od té doby trochu povyrostly, ale dál dokážou svou matku přivádět k šílenství. A ta, když se trochu vydýchá, líčí své mateřství s nadhledem a humorem. Čtenáři se budou smát a poznávat sami sebe v odvrácené straně třídních schůzek, odvrácené straně makrobiotiky, odvrácené straně cestování i mnoha dalších. I tuto knihu ilustroval autorčin manžel Martin Veselovský.

Chcete si přečíst knihu?Odvrácená strana matky podruhé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Valentová,. Číst Odvrácená strana matky podruhé Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY