Mademoiselle Coco a vůně lásky

Mademoiselle Coco a vůně lásky - Michelle Marly | Replicamaglie.com

... dodá novou energii. Při hledání vhodné vůně se seznámí s charismatickým Dimitrim Romanovem ... Mademoiselle Coco a vůně lásky | Euromedia ... . Mademoiselle Coco a vůně lásky 364,-Skladem > 5 ks. Koupit. Mademoiselle Coco a vůně lásky Paříž 1919 Coco Chanel se podařilo vybudovat úspěšný módní salon. Když však její milenec Boy Capel nečekaně zahyne při autonehodě, je úplně ochromená žalem. Teprve plán vytvořit na památku své lásky parfém jí dodá ... Ztráta lásky, hledaní dokonalé vůně. Ale měla jsem pocit, že postava Coco Chanel zde byla ... Mademoiselle Coco a vůně lásky Euromedia Group, a.s. ... ... Ztráta lásky, hledaní dokonalé vůně. Ale měla jsem pocit, že postava Coco Chanel zde byla zidealizována až na hranu možností. Vždycky jsem ji brala jako podnikatelku a ženu, co všemi prostředky jde za tím, co chce. Paříž 1919 Coco Chanel se podařilo vybudovat úspěšný módní salon. Když však její milenec Boy Capel nečekaně zahyne při autonehodě, je úplně ochromená žalem. Teprve plán vytvořit na památku své lásky parfém jí dodá novou energii. Při hledání vhodné vůně se ... Mademoiselle Coco a vůně lásky (978-80-249-3930-8) Kniha - autor Michelle Marly, 384 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Paříž 1919 Coco Chanel se podařilo vybudovat úspěšný módní salon. E-kniha: Mademoiselle Coco a vůně lásky - Michelle Marly. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Paříž 1919. Coco Chanel se podařilo vybudovat úspěšný módní salon. Když však její milenec Boy Capel nečekaně zahyne při autonehodě, je úplně ochromená žalem. Teprve plán vytvořit na památku své lásky parfém jí dodá novou energii. Při hledání vhodné vůně se seznámí s charismatickým Dimitrim Romanovem. Spolu s ním cestuje na jih Francie, do kolébky všech ... Více o e-knize Mademoiselle Coco a vůně lásky Paříž 1919... Coco Chanel se podařilo vybudovat úspěšný módní salon. Když však její milenec Boy Capel nečekaně zahyne při autonehodě, je úplně ochromená žalem. Teprve plán vytvořit na památku své lásky parfé...

INFORMACE

AUTOR
Michelle Marly
DIMENZE
4,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Mademoiselle Coco a vůně lásky.pdf

POPIS

Paříž 1919 Coco Chanel se podařilo vybudovat úspěšný módní salon. Když však její milenec Boy Capel nečekaně zahyne při autonehodě, je úplně ochromená žalem. Teprve plán vytvořit na památku své lásky parfém jí dodá novou energii. Při hledání vhodné vůně se seznámí s charismatickým Dimitrim Romanovem. Spolu s ním cestuje na jih Francie, do kolébky všech významných vůní, a brzy přichází na stopu vůni lásky. Coco Chanel – jedinečná žena a báječná milenka. Ikona 20. století. Toto je její příběh.

Chcete si přečíst knihu?Mademoiselle Coco a vůně lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michelle Marly. Číst Mademoiselle Coco a vůně lásky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY