Není

Není - Mariusz Szczygiel | Replicamaglie.com

...mě vpřed. Ať za každou vášní. láska, jak znáš ji ... není zač - Wiktionary ... . hořký je druh. má krásná představo. dřív, než by žhnout přestalo. Ať za ... "Pro mě jsou úspěch a peníze vedlejší efekt toho, co dělám. Protože když žijeme to naše spirituální DNA a jsme s ním v souladu, teprve pak může přijít harmon... Jestliže vaše chyba není níže uvedena, přečtěte si, jak opravit chyby načítání stránky a chyby při stahování souborů. Oprava většiny chyb připojení Pokud se pokoušíte n ... Život není fér - smiřte se s tím - Home | Facebook ... . Oprava většiny chyb připojení Pokud se pokoušíte navštívit konkrétní web, ale ten se neotevírá, nejdříve chybu zkuste opravit provedením těchto kroků: „Tato webová stránka není dostupná" Tato zpráva znamená, že Google Chrome nemohl najít a načíst stránku, kterou se pokoušíte navštívit. Problém můžete zkusit vyřešit následujícími kroky. není. third-person singular present indicative of nebýt; Usage notes . This is an irregular negative of je. Other Czech words become negative by the addition of the...

INFORMACE

AUTOR
Mariusz Szczygiel
DIMENZE
3,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Není.pdf

POPIS

Kniha literárních reportáží a fejetonů na téma pomíjení vypráví o dramatickém životě české básnířky Violy Fischerové; o neblahém osudu majitelky slavné pražské vily Miladě Müllerové; o stárnoucím autorově otci, který přijíždí opakovaně do Prahy, aby ji naposledy viděl; o polském sochaři-perfomerovi, jehož díla mizí z veřejného prostoru, protože provokují; o ženě, která umlátila dítě, ale nadále zůstala učitelkou, a mnoha dalších. Tématem těchto příběhů jsou nejen různé druhy ztrát, které autor shrnuje pod pojem „není“, ale také to, co zůstává a s čím se musíme potýkat – smutek, nostalgie, skryté touhy. Autor chápe „není“ pokaždé jinak, snaží se nás přimět k zamyšlení nad tím, co „není“ v našem vlastním životě, a nutí nás přemýšlet o významu vzpomínek. Přes své vážné ladění je to kniha o pocitu bezpečí a přátelství, o snech a rituálech. Podle hlasování polských čtenářů se jedná o nejlepší reportáže desetiletí a nejlepší publikaci roku 2018. Kniha Není byla nominována do finále Ceny Ryszarda Kapuścińského i na literární cenu Nike.

Chcete si přečíst knihu?Není ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mariusz Szczygiel. Číst Není Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY