Polední hodina

Polední hodina - Dörte Hansenová | Replicamaglie.com

...sné německé beletrii. ... Polední hodina není typem knihy, která by vás oslnila dějem, takovou, v níž by jedna akce střídala druhou ... Polední hodina Dörte Hansenová | Knihkupectví Daniela ... . Autorka se zaměřuje spíše na celkovou atmosféru a mezilidské vztahy, ať už ty v užší rodině nebo mezi sousedy. Starý kraj byl úchvatný, Polední hodina je geniální. U obou knih je rovněž nutno zmínit skvělý překlad Viktorie Hanišové a grafickou úpravu Lucie Zajíčkové. Nakladatelství Host odvedlo vskutku profesionální práci! Vystavil Jan Hofírek v 2:59. Jestli lidem tady nahoře bylo někdy něco svaté ... Polední hodina | KNIHCENTRUM.cz ... . Nakladatelství Host odvedlo vskutku profesionální práci! Vystavil Jan Hofírek v 2:59. Jestli lidem tady nahoře bylo někdy něco svaté, tak to byla polední hodina. Jméno Sünje Gregersenová mu řeklo víc, než by o sobě kdy prozradila ona sama. Zbytek mu napověděl její ... Kniha: Polední hodina Autor: Dörte Hansenová Dr. Ingwar Feddersen, syn "pošahané" matky a neznámého otce, po letech přijíždí do rodné vsi k prarodičům, kteří ho vychovali. Place into the Watchlist Title:Polední hodina. Title: Sakari traverse les nuages. Media Type: Person: Wagner, Jan Costin. Title: Sakari traverse les nuages. Caption: Roman policier traduit de l'allemand par Marie-Claude Auger. Contents: In stock since: 15.05.2020. Expected to be available from: May 31, 2020. Polední hodina je laskavá, zábavná a zároveň vskrytu vážná kniha, která lakonickým...

INFORMACE

AUTOR
Dörte Hansenová
DIMENZE
10,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Polední hodina.pdf

POPIS

Sedmačtyřicetiletý Ingwer Feddersen se vrací do své rodné vesnice. Musí tu ještě srovnat účty. Babička Ella pomalu přichází o rozum a dědeček Sönke se odmítá vzdát rodinného hostince, který už má stejně jako celá vesnice nejlepší léta za sebou. Jediné, co se z minulosti dochovalo, je místní zvyk úzkostlivě dodržovat polední hodinu, která však zároveň symbolizuje hodinu poslední. Kdy vlastně začal venkov upadat? V sedmdesátých letech minulého století, kdy po pozemkových úpravách zmizely nejprve remízky a pak se ztratili i ptáci? Když se velké statky rozrostly, zatímco ty malé zanikly? Když Ingwer odešel studovat do Kielu a opustil prarodiče i jejich hostinec?

Chcete si přečíst knihu?Polední hodina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dörte Hansenová. Číst Polední hodina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY