Roman Šebrle

Roman Šebrle - Roman Smutný | Replicamaglie.com

...Šebrle Decathlon Olympic Champion 2004 and Silver Medalist 2000 4x Olympian: 2000 🇳🇿 2004 🇬🇷 2008 🇨🇳 2012 🇬🇧 News FTV Prima📽 Profesional Golfer🏌️‍♂️ www ... Neohrožujte ve své karanténě okolí! Kdepak Roman Šebrle ... ... .romansebrle.cz Roman Šebrle (* 26. listopadu 1974 Lanškroun) je televizní moderátor, bývalý český atletický vícebojař a olympijský vítěz v desetiboji z roku 2004.Jako první překonal v desetiboji bájnou hranici 9000 bodů podle aktuálních bodovacích tabulek; výkonem 9026 bodů vytvořil 26. a 27. května 2001 v Götzisu světový rekord nepřekonaný dalších jedenáct let (vzal mu jej ... Roman Šebrle (45) se rozhodl zpříjemnit si letošní podzim a vyrazil za teplem. Cí ... Roman šebrle - vše o tématu - Blesk ... . a 27. května 2001 v Götzisu světový rekord nepřekonaný dalších jedenáct let (vzal mu jej ... Roman Šebrle (45) se rozhodl zpříjemnit si letošní podzim a vyrazil za teplem. Cílem jeho cesty se stala Jihoafrická republika, kde před sedmi lety působil jako aktivní atlet a trávil tam dost času. Roman Šebrle začínal s fotbalem, který hrál až do svých 19ti let. S atletikou začal v roce 1990 v 16ti letech, když závodil ve skoku do dálky. Od roku 1996 je členem Dukly Praha. V Götzisu 2001 překonal jako první hranici 9000 bodů a vytvořil tak nový světový rekord v hodnotě 9026 bodů. Roman Šebrle tisíce kilometrů od domova: Místo moderování zpráv si užívá v plavkách u bazénu 3 fotografie . Synovec Šebrleho ukázal neuvěřitelné svaly. Tenhle pekáč buchet neměl bývalý olympijský vítěz ani v dobách své největší slávy Video 1:56 min. Roman Šebrle (44) si od moderování občas moc r...

INFORMACE

AUTOR
Roman Smutný
DIMENZE
3,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Roman Šebrle.pdf

POPIS

Pozoruhodný životní příběh nejslavnějšího vícebojaře ČR, který dobyl světové žebříčky. „Proč dělám desetiboj? Nebavilo by mě trénovat jen jednu disciplínu, tak jich dělám raději deset.“ Kudy vedla cesta Romana Šebrleho, několikanásobného olympijského medailisty a držitele mnoha ocenění ze světových i tuzemských šampionátů? Publikace Romana Smutného vám přiblíží zrod atletické hvězdy od prvních krůčků přes největší úspěchy až po roli milujícího táty a moderátora televizních novin.

Chcete si přečíst knihu?Roman Šebrle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Smutný. Číst Roman Šebrle Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY