Smaragdové srdce

Smaragdové srdce - Lauren De Stefano | Replicamaglie.com

...a smaragdové prsteny pro ženy, ale také prsteny a manžetové knoflíčky pro muže ... Smaragdové náušnice | Eppi.sk ... . Procházíte se životem, je vám vlastní upřímnost, klid a čistota, která vás posouvá dál. Vhodnou společnost na výpravě k harmonii vám bude dělat smaragdové srdce uhrančivě zeleného odstínu v půvabném dámském prstenu ze zlata s dvojicí kulatých diamantů. Stačí jediné setkání na to, aby se stalo vaší součástí. Stříbrný přívěsek Smaragdové srdce, upoutá pozornost svým zeleným zirkonem ... Stříbrný řetízek s přívěskem smaragdové srdce ... . Stříbrný přívěsek Smaragdové srdce, upoutá pozornost svým zeleným zirkonem, který představuje velkou sílu a životní energii. Přívěsek je nabízen spolu s řetízkem, který má délku 42 cm. K němu je připojena 3 cm adjusta (přídavný řetízek), pomocí které lze délku řetízku regulovat. Šperky smaragd. Smaragdový šperk je tou nejlepší volbou pro milovníky zelené barvy a přírodních drahokamů. Zejména v kombinaci s ušlechtilými kovy a ve společnosti čirých diamantů vypadá smaragd doslova kouzelně. Smaragdové srdce Lauren DeStefano Knihy Fenix , 2019 Srdce představuje symbol šťastného života a nikdy nekončící lásky. Jeho věnováním bez slov říkáme „Miluji tě, záleží mi na tobě." Stříbrný set Smaragdové srdce upoutá pozornost svým zeleným zirkonem, který představuje velkou sílu a životní energii. Set se skládá z jemného přívěsku a náušnic. Smaragdové desky byly později údajně přeneseny do Střední Ameriky kolem 10. století a umístěny pod oltářem v jednom z největších chrámů boha Slunce. V roce 1925 byly údajně převezeny zpět do Egypta a ukryty ve Velké pyramidě, kde by měly být ukryty dodnes. Smaragdové srdce je fantasy román, který je rozdělen na prolog a samostatné kapitoly, jež byly přiměřeně dlouhé. Příběh je vyprávěn v er-formě z pohledu Will. Již prolog nás navnadí k tomu, že to bude poměrně zajímavé. Will se narodí jako poslední ze čtyř dětí a jako jediná dcera. ...

INFORMACE

AUTOR
Lauren De Stefano
DIMENZE
7,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Smaragdové srdce.pdf

POPIS

Willhelmina, jediná dcera krále vládnoucímu Arrodu, nejbohatšímu království na světe, vyrůstá v utajení. Král, jenž touží ovládnout celý svět, ji skrývá, aby ji mohl využívat pro své tajné záměry. Will však touží prozkoumat země, jež leží za hranicemi panství jejího otce posedlého mocí. Král ji však odmítá kamkoliv pustit. Will se tak potají vydává pouze na nebezpečné výpravy do města. Při jedné takové výpravě je napadena, a zatímco se brání, objeví svou jedinečnou schopnost. V první chvíli je zděšená, ale poté začne zkoušet, jak je její nově nabytá síla mocná. Její experimenty nakonec vyústí v tragédii, za níž ji otec potrestá vyhnanstvím. Will odchází, aby nalezla pravdu o sobě samé a lék, který by ji její prokleté síly zbavil. Svět se však postupně ocitá na pokraji války, která by mohla mít zničující následky. Pomůže Will svému královského otci a zemi, jež se k ní otočila zády, anebo svou rodinu zradí? Fantasy román Smaragdové srce pojednává o lásce, ztrátě a ničivé síle. To vše je okořeněno nebezpečným dobrodružstvím, hledáním pravdy a komplikovanými vztahy hlavních aktérů.

Chcete si přečíst knihu?Smaragdové srdce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lauren De Stefano. Číst Smaragdové srdce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY