Vyzvědač

Vyzvědač - James Fenimore Cooper | Replicamaglie.com

...A od 300 Kč, v pondělí 25.5. u Vás doma (Typy ... Vyzvědač - James Fenimore Cooper | Kniha na Alza.cz ... ... Vyzvědač - - popis, komentáře a veškeré informace o knize. Na svojí dobu čtivé, historicky atraktivní a kupodivu i dost neutrální. Autor série Válečný dekameron Marek Janáč se pokouší přinést obraz války, která nebyla jen pouhými bitevními epizodami frontových vojáků, nýbrž velmi složitý... Define spy. spy synonyms, spy pronunciation, spy translation, English dictionary definition of spy. n. pl. spies 1. One who secretly collects inform ... vyzvědač - křížovkářský slovník ... . n. pl. spies 1. One who secretly collects information concerning the enemies of a government or group. Smirci kamen u Kladerub (GC71NPW) was created by agaupdpt on 3/9/2017. It's a Small size geocache, with difficulty of 2, terrain of 4.5. It's located in Kraj Vysočina, Czechia.Keš je věnována jednomu z mnoha památných kamenů. Je to smírčí kámen u Kladerub. Narazil jsem na něj kdysi při houbaření a nyní na to pěkné místo pozvu ... vyzvědač. Na této stránce jsou výsledky na dotaz vyzvědač v aktuálním křížovkářském slovníku.Slovník se neustále rozrůstá. Pokud ti zde nějaká definice chybí nebo o nějaké víš, POŠLI NÁM SVOJI DEFINICI právě skrze tento formulář. Tabulka výsledků Kniha: Vyzvědač (James Fenimore Cooper). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Vyzvědač Autor Cooper James Fenimore. Pí...

INFORMACE

AUTOR
James Fenimore Cooper
DIMENZE
7,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyzvědač.pdf

POPIS

Píše se rok 1780 a nesmiřitelná válka amerických kolonií s Anglií o nezávislost je v plném proudu. Loajalista Harvey Birch souhlasí s nabídkou povstalců, aby je informoval o záměrech a pohybu britských jednotek. Nejde ovšem o příznivce krále Jiřího, náročné mise se ve skutečnosti ujímá velmi odvážný člověk, který také sní o nezávislých Spojených státech. Zvládne splnit nebezpečný úkol a vydrží neustálý tlak spojený s rolí dvojitého agenta? Napínavý Cooperův román Vyzvědač je odbornou veřeností považován za první americkou knihu literárního romantismu, která získala celosvětové uznání.

Chcete si přečíst knihu?Vyzvědač ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Fenimore Cooper. Číst Vyzvědač Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY