Život s chutí kari – Kari s chutí života

Život s chutí kari – Kari s chutí života - Valijah Klásová | Replicamaglie.com

...? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kniha Život s chutí kari - Kari s chutí života - Valijah ... ... . 33 prodejen po celé ČR Život s chutí kari - Kari s chutí života Autor: Klásová, Valijah Nakladatel: Esence EAN: 9788076177284 ISBN: 978-80-7617-728-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 152 stran, česky Rozměry: 17,5 × 24,2 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Název: Život s chutí kari - Kari s chutí života. Autor: Valijah Klásová. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Biografie, ... Klásová Valijah: Život s chutí kari - Kari s chutí života ... ... . Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Biografie, životopisy, osudy; Kuchařky, nápoje, diety › Asijská národní kuchyně; Populárně naučná › Hobby - ženy; Kuchařky, nápoje, diety › Kuchařky - Všeobecné; ISBN: 978-80-7617-728-4 ... Život s chutí kari - Kari s chutí života; Život s chutí kari - Kari s chutí života. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0040801: ... pusťte se do nejistého podnikání s indickými potravinami a navrch se zamilujte do pákistánského obchodníka s kořením. Váš život hned dostane ten správný říz a příchuť dráždivého ... Život s chutí kari - Kari s chutí života. Valijah Klásová. Esence , 2019 Život s chutí kari Kari s chutí života Valijah Klásová. Skladem 5+ ks ... Najít ten správný recept a naučit se uvařit opravdu dobré, pravé kari je hodně těžké. Musíte dlouho a trpělivě zkoušet zase a znovu, občas se nad výsledkem vztekat a někdy se zasmát... a úplně nejlíp odstěhovat se z malého českého ... Objednávejte knihu Život s...

INFORMACE

AUTOR
Valijah Klásová
DIMENZE
11,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Život s chutí kari – Kari s chutí života.pdf

POPIS

Najít ten správný recept a naučit se uvařit opravdu dobré, pravé kari je hodně těžké. Musíte dlouho a trpělivě zkoušet zase a znovu, občas se nad výsledkem vztekat a někdy se zasmát... a úplně nejlíp odstěhovat se z malého českého městečka do Prahy, v žižkovské uličce si otevřít krámek s exotickým kořením a zamilovat se do Pákistánce. Autorka s nadhledem a humorem, ale i překvapeně a vážně líčí příběhy, které zažívá se svým partnerem, ale i s jejich exotickými zaměstnanci a zákazníky. V druhé části knihy uvádí recepty indické a pákistánské kuchyně. Začíná velmi podrobným popisem toho, jak uvařit opravdu to pravé a dobré kari, a pak postupuje přes další lahodné pokrmy až k závěrečným sladkým tečkám, vynikajícím dezertům. Autorka už vydala knihu Mango, láska a kari (Motto 2014).

Chcete si přečíst knihu?Život s chutí kari – Kari s chutí života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Valijah Klásová. Číst Život s chutí kari – Kari s chutí života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY