Dračí oheň - Proroctví

Dračí oheň - Proroctví - Kristina Hlaváčková | Replicamaglie.com

...odhaluje další střípky dávného proroctví a tajemství dračí magie! Uživatelské recenze ... Dračí oheň Proroctví | Knihy Fenix ... . Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit ... Dračí oheň - Proroctví Kristina Hlaváčková ... volně navazující na úspěšnou trilogii Dračí oči, odhaluje další střípky dávného proroctví a tajemství dračí magie! více. Mohlo by se vám líbit. Pod vlivem Jupiteru. Dračí oheň - Proroctví Kristina Hlaváčková Nakladatel: Cosmopolis 2019 Dračí oheň - P ... Dračí oheň - Proroctví - Hlaváčková Kristina | Knihy Grada ... . Dračí oheň - Proroctví Kristina Hlaváčková Nakladatel: Cosmopolis 2019 Dračí oheň - Proroctví. Hlaváčková Kristina. Berberská princezna se vrací v nové fantasy trilogii - Dračí oheň - volně navazující na trilogii Dračí oči! Zdá se, že věci nemohou být lepší. Země Západu se semkly, aby opravily svou ochrannou baštu, magické město Kefet. Lidé jsou ale přesto neklidní. Novinka - Dračí oheň - Proroctví. Narodí se dítě z krve čtyř národů. Obnoví stará přátelství, otupí nevraživost a utvoří nové aliance. Dračí oheň - Proroctví Autor: Hlaváčková, Kristina Nakladatel: Cosmopolis EAN: 9788024725437 ISBN: 978-80-247-2543-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 344 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Dračí oheň - Proroctví. Celkové hodnocení ... Dračí oheň - volně navazující na trilogii Dračí oči! Může příběh končit tím, že je vyhrána bitva či válka, město dobyto nebo zachráněno, princezna požádána o ruku? Nemůže. Vždy se najde někdo poražený, uražený nebo závistivý. Někdo, kdo nehodlá nechat ... Kniha je začátek nové fantasy trilogie Dračí oheň a je rozdělena na předmluvu a 14 samostatných kapitol, které byly pěkně graficky zpracované, takže milovníci draků si přijdou na své. ... Strhující příběh o přátelství lidí a draků odhalující střípky dávného proroctví a tajemství dračí magie. Dračí oheň - Proroctví. Berberská princezna se vrací v nové fantasy trilogii - Dračí oheň - volně navazující na trilogii Dračí oči! Může příběh končit tím, že je vyhrána bitva či válka, město dobyto nebo zachráněno, princezna požádána o ruku? Nemůže. Dračí oheň Proroctví 299,-239,-Skladem > 10 ks. Koupit. Dračí oheň Proroctví Berberská princezna se vrací v nové fantasy trilogii - Dračí oheň - volně navazující na trilogii Dračí oči! Může příběh končit tím, že je vyhrána bitva či válka, město dobyto nebo zachráněno, princezna požádána o ruku? Nemůže. Více o e-knize Dračí oheň - Proroctví Berberská princezna se vrací v nové fantasy trilogii - Dračí oheň - volně navazující na trilogii Dračí oči! Zdá se, že věci nemohou být lepší. Země Západu se semkly, aby opravily svou ochrannou baštu, magické město Kefet. Lidé jsou ale přesto neklidní. Pradávné proroctví jim nedá spát. A nedá spát ani dítěti čtyř národů, protože z uznávané válečnice se přes noc stává lovná zvěř…...

INFORMACE

AUTOR
Kristina Hlaváčková
DIMENZE
6,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Dračí oheň - Proroctví.pdf

POPIS

Po vítězném boji vládne v Kefetu povznesená nálada. Chystá se svatba členky královské rodiny. Země Západu se semkly, aby opravily svou ochrannou baštu magické město Kefet. Zdá se, že věci nemohou být lepší a nikoho ani nenapadne, že by se pod posvátnou horou mohlo stále skrývat zlo. Obrovské množství energie použité na opravy města probudí temná stvoření, která začínají vylézat z podzemí. Tvorové, o to temnější a nebezpečnější, že se zrodili z té nejčernější magie a krve živého pramene. S trpaslíky přicházejí i hroziví pozemní draci a navíc zmizela berberská princezna…První útok na sebe nenechá dlouho čekat. Strážci magických pramenů jsou neklidní. Pradávné proroctví jim nedá spát. A nedá spát ani dítěti čtyř národů, protože z uznávané válečnice se přes noc stává lovná zvěř…Skvělé a strhující pokračování příběhu o přátelství lidí a draků, volně navazující na úspěšnou trilogii Dračí oči, odhaluje další střípky dávného proroctví a tajemství dračí magie!

Chcete si přečíst knihu?Dračí oheň - Proroctví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristina Hlaváčková. Číst Dračí oheň - Proroctví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY