Jak to vidí Milo

Jak to vidí Milo - Virginia Macgregorová | Replicamaglie.com

...c nevšimnou. Vidět víc ho učí prababička, na kterou se po odchodu otce upne a která pro změnu nemluví ... Jak to vidí Milo - bazar knih | ČBDB.cz ... . Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. Jak to vidí Milo. Praha, Mladá fronta 2014. 189 s. Velký příběh o malém chlapci, který vidí svět trochu jinak. Obyčejný kluk Milo není jen tak obyčejný. Trpí vzácnou oční vadou, kvůli níž sice postupně slepne, ale současně také vidí věci, kterých ... Jak to vidí Milo CZ | CarovnaPolicka.sk ... . Trpí vzácnou oční vadou, kvůli níž sice postupně slepne, ale současně také vidí věci, kterých si ostatní vůbec nevšimnou. Kupte knihu Jak to vidí Šichtařová (Vladimír Pikora, Markéta Šichtařová) s 16 % slevou za 251 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 15 miliónů titulů. Poema "Lament nad Beogradom" je nastala u tuđini, dok je pesnik boravio u mestu Gooden Beach 1956. godine. Pesma je povezana sa tadašnjim pesnikovim osećanjima kako je sve na svetu povezano, sve je u nekakvoj vezi, i kroz razne slike drugih i dalekih gradova pesnik suprostavlja Beograd kao večni grad....

INFORMACE

AUTOR
Virginia Macgregorová
DIMENZE
6,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak to vidí Milo.pdf

POPIS

Obyčejný devítiletý kluk? To tedy Milo rozhodně není. Je kromobyčejný. Čím to, že vidí mnohem víc než jeho vrstevníci? Mnohem víc než jeho rodiče? Milo trpí vzácnou oční vadou, kvůli níž sice postupně slepne, ale současně také vidí věci, kterých si ostatní vůbec nevšimnou. Vidět víc ho učí prababička, na kterou se po odchodu otce upne a která pro změnu nemluví. Ta jednou zrána podpálí kuchyň a za trest se stěhuje do domova důchodců. Milo si při svých návštěvách začne všímat jistých podivností. Spolu s kuchařem Tripim a svým prasátkem Hamletem, které mu tatínek zanechal doma namísto sebe, se pouští do pátrání, jehož cílem je odhalit tajemství domova důchodců a usvědčit zlotřilou sestru Thornhillovou! Tento na první pohled bláznivý debut britské autorky je mnohem víc než jen příběh o malém klukovi. Je to příběh o rodině – o té, do které jsme se narodili, a o té, kterou tvoříme –, je to příběh o světě a o lásce, o toleranci a předsudcích, o ochotě poslouchat a slyšet, vidět, všímat si a chápat. Milo nám svým neposkvrněným a upřímným pohledem na svět ukazuje vše, co my přes svou narůstající zaslepenost vidět nemůžeme.

Chcete si přečíst knihu?Jak to vidí Milo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Virginia Macgregorová. Číst Jak to vidí Milo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY