Mademoiselle Coco a vůně lásky

Mademoiselle Coco a vůně lásky - Michelle Marly | Replicamaglie.com

... úplně ochromená žalem. Teprve plán vytvořit na památku své lásky parfém jí dodá novou energii ... Mademoiselle Coco a vůně lásky | Euromedia ... . Marly Michelle: Mademoiselle Coco a vůně lásky. Autor: Marly Michelle. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Paříž 1919 Coco Chanel se podařilo vybudovat úspěšný módní salon. Když však její milenec Boy Capel nečekaně zahyne při autonehodě, je úplně ochromená žalem. Teprve plán vytvořit na památku své ... Autorem této vůně je Olivier Polge. Recenze Nabízí Cht ... Mademoiselle Coco a vůně lásky Euromedia Group, a.s. ... . Teprve plán vytvořit na památku své ... Autorem této vůně je Olivier Polge. Recenze Nabízí Chtějí Mají Podobné Recenze produktu: Coco Mademoiselle (Eau de Parfum Intense) gabucha. 25.06.18; Konečne po dlhom čase ma chanel zasa nadchol.. Keď mademoiselle zahalite do zamatu, zvyraznite jej základ a osobitosť, vznikne závoj intense ktorý vás bude sprevádzať a nebude ... CHANEL Coco Mademoiselle EdP je neotřelá vůně perfektní pro ženy. Základem této parfémované vody je orientální příměs, která zaručuje smyslnost a intenzitu. Důležitou součástí parfémované vody je také vedlejší vůně mošusu, takzvaného pižma, jež je určené k vyzdvihnutí ostatních tónů. Mezi přidané vonné ... Kupte knihu Mademoiselle Coco a vůně lásky od Michelle Marly na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % toaletní voda, dámské, Coco Mademoiselle, 50 ml. Vůně Coco Mademoiselle od značky Chanel je vzácnou událostí. Coco Mademoiselle je svěží a smyslná. Je to vůně mladé, sofistikované sexy ženy, aktivní obyvatelky města,... Uložit ke srovnání Provoňte Vašim oblíbeným parfémem nejen Vás, ale i Vaše auto! AKCE 3 + 1 ZDARMA Při výběru jakýchkoliv 3 ks vůní do auta + 1 ks libovolné vůně ZDARMA (výběr vůně určíte ve 3. kroku košíku v poznámce)Nejen, že provoní Vaše auto na opravdu dlouhou dobu, ale bude zároveň i designovým kouskem interiéru, doprovázejícím Vás na každé cestě, který si doopravdy ... Kompletní nabídka Chanel Coco Mademoiselle kolekce na notino.cz! Parfémy Chanel z kolekce Coco Mademoiselle s dopravou do 2 dnů....

INFORMACE

AUTOR
Michelle Marly
DIMENZE
3,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Mademoiselle Coco a vůně lásky.pdf

POPIS

Paříž 1919 Coco Chanel se podařilo vybudovat úspěšný módní salon. Když však její milenec Boy Capel nečekaně zahyne při autonehodě, je úplně ochromená žalem. Teprve plán vytvořit na památku své lásky parfém jí dodá novou energii. Při hledání vhodné vůně se seznámí s charismatickým Dimitrim Romanovem. Spolu s ním cestuje na jih Francie, do kolébky všech významných vůní, a brzy přichází na stopu vůni lásky. Coco Chanel – jedinečná žena a báječná milenka. Ikona 20. století. Toto je její příběh.

Chcete si přečíst knihu?Mademoiselle Coco a vůně lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michelle Marly. Číst Mademoiselle Coco a vůně lásky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY