Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše

Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše - Miroslav Ivanov | Replicamaglie.com

...y faktu Miroslav Ivanov poutavě zpracoval osudy Jana A ... Sága o životě a smrti Jana Bati - Miroslav Ivanov, 2008 ... ... . Bati a jeho bratra Tomáše. Při psaní využil nových a do té doby neznámých dokumentů z osobního archivu Jana Bati, a mohl tak napsat o jeho pracovním nasazení, boji za lidskou spravedlnost, porážce ... Náš přední autor literatury faktu Miroslav Ivanov poutavě zpracoval osudy Jana A. Bati a jeho bratra Tomáše. Při jejím psaní využil nových a do té doby neznámých dokumentů z osobního archivu Jana Bati, a mohl tak napsat o jeho pracovním nasazení, boji za lidskou spravedlnost, porážce a smutném konci. Kniha je také nevšedním svědectvím o historii na ... Sága o životě a smrti Jana Bati a jehoSága o životě a ... ... . Kniha je také nevšedním svědectvím o historii našeho druhého ... Název: Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše. Autor: Miroslav Ivanov. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Politika, hospodářství; Literatura faktu › Biografie, životopisy, osudy; Literatura faktu › Dějiny; ISBN: 978-80-7617-768-. EAN: 9788076177680. Objednací kód: NA041088 Objednávejte knihu Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Název: Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše. Autor: Miroslav Ivanov. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Biografie, životopisy, osudy; ISBN: 978-80-7388-128-3. EAN: 9788073881283. Objednací kód:- Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše. Kdo napsal knihu Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše? Autorem je Miroslav Ivanov. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Sága o životě a smrti Jana Bati a jehoSága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše (e-kniha) Autor: Miroslav Ivanov Historie průmyslové obuvnické firmy Baťa ve Zlíně, společná cesta bratrů 1920-1932, osud firmy po roce 1932 pod vedením Jana A. Bati, válečné otřesy a osud podniků před a po ......

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Ivanov
DIMENZE
6,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše.pdf

POPIS

Náš přední autor literatury faktu Miroslav Ivanov poutavě zpracoval osudy Jana A. Bati a jeho bratra Tomáše. Při psaní využil nových a do té doby neznámých dokumentů z osobního archivu Jana Bati, a mohl tak napsat o jeho pracovním nasazení, boji za lidskou spravedlnost, porážce a smutném konci. Kniha je také nevšedním svědectvím o historii našeho druhého zahraničního odboje či o životě československého exilu po roce 1948.

Chcete si přečíst knihu?Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Ivanov. Číst Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY