Vděk

Vděk - Delphine de Vigan | Replicamaglie.com

...od slova odtrhnout, nahradit ... Kniha Vděk je jedním slovem ÚŽASNÁ! Jsem si jistá, že si od Delphine chci přečíst i její nákupní seznam ... www.pravniprostor.cz ... . To, jakým způsobem si dokáže hrát s jazykem je neuvěřitelné! Jak v románu dokázala pracovat s afázií, s kterou se Miška musí potýkat, bylo naprosto bravurní. Zdravotníci, tímto bych vám rád vyjádřil svou podporu a vděk. Vy jste ti opravdoví hrdinové. 274. 24. Lidi takže: 👉 Noste roušky a respirátory 👉 Nebuďte bezohlední k svému okolí 👉 Společně to zvládneme. 694. 56. #nekaslem ... Vděk - Delphine de Vigan | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . 274. 24. Lidi takže: 👉 Noste roušky a respirátory 👉 Nebuďte bezohlední k svému okolí 👉 Společně to zvládneme. 694. 56. #nekaslemenavas výzvu najdete na @bejzment. 178. 13. Novinka s názvem Vděk se věnuje tématu stárnutí, nevyřčeným slovům, pocitu bezmoci člověka, který kdysi fungoval spíš jako sólista a řídil si život výhradně sám; najednou se však musí cele odevzdat do péče druhých. Celým příběhem se pak prolíná potřeba vyjádření vděku jakožto silného motivu, který ... Read 13. Vděk? from the story Real Face (Sterek FF) by void_pierce97 with 963 reads. tetování, piercing, tábor. Stilesovy myšlenky se stále zaobíraly tím sne... Delphine de Vigan přišla s knihou o odcházení Delphine de Vigan: Vděk.Přel. Alexandra Pflimpflová, Euromedia - Odeon, Praha, 2019, 160 s.. V případě Pout a Vděku by se mohlo na první pohled zdát, že označení „trilogie" není tak úplně vhodné. Co se tématu týče, mnoho společného nemají - v první z nich jsou v centru pozornosti manželé, jejichž svazek se ......

INFORMACE

AUTOR
Delphine de Vigan
DIMENZE
10,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Vděk.pdf

POPIS

U nás již dobře známá a oblíbená francouzská autorka Delphine de Vigan ve svém zatím posledním díle Vděk navazuje na předchozí knihu Pouta v jakési zamýšlené volné trilogii věnované různým aspektům mezilidských vztahů. Hrdinkou jímavé, ale i humorné knihy je rezidentka domova pro seniory Michele Seldová zvaná Miška. Svérázná stařenka s duší mladého děvčete paradoxně k tomu, že pracovala jako korektorka v novinách, trpí postupující afázií, poruchou řečových schopností. Ztráta slov, která Miška nahrazuje jinými, je sice zdrojem komických efektů, ale zároveň prozrazuje leccos z její dramatické minulosti: její židovští rodiče byli deportováni a v dětství ji vychovávala cizí náhradní rodina. Miška vnímá svůj celoživotní dluh – vyjádřit těm statečným lidem svůj vděk – a cílí k tomu veškerou svou zbývající energii.

Chcete si přečíst knihu?Vděk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Delphine de Vigan. Číst Vděk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY