Černý led

Černý led - Michael Connelly | Replicamaglie.com

... 230V AC. Stupeň krytí IP65 - vhodné do vlhkých prostor ... Černý led - Key & Peele - Videacesky.cz ... . Vyzařovací úhel 120°. LED reflektory jsou náhradou za koncepčně starší halogenové reflektory. Tento 10W model je schopen nahradit až 50W halogenový reflektor při zachování stejné svítivosti. ... Ecolite Černý LED reflektor 10W city s čidlem 5000K denní bílá ... Ve druhém dílu série svérázný detektiv Harry Bosch vyšetřuje smrt svého kolegy. Všichni se domnívají, že se jedná o sebevraždu, ale ... Černý LED | Hackers Wikia | Fandom ... . Všichni se domnívají, že se jedná o sebevraždu, ale Harrymu policajtský instinkt napovídá, že na kolegově smrti se nejspíše podíleli distributoři nové drogy nazývané Černý led. Navzdory varování, aby dal... Solární LED světlo s lapačem hmyzu má velmi jednoduchou obsluhu. Máte 3 možnosti. Lampu můžete vložit do země pomocí kolíku, zavěsit pomocí kovového poutka nebo jednoduše položit na zem či na stůl. Vypadá to, že se pod tímto nablýskaným hladkým povrchem shromažďují hluboké stíny....

INFORMACE

AUTOR
Michael Connelly
DIMENZE
7,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Černý led.pdf

POPIS

„Jenže se nenašel vzkaz,“... V pochybném motelu je nalezena mrtvola Harryho kolegy. Z dopisu na rozloučenou všichni usuzují, že spáchal sebevraždu, ale Harry ví, že nesmí dát na samotná fakta bez jasných souvislostí. Tuší totiž, že na kolegově smrti by mohli mít zájem distributoři nové drogy, nazývané Černý led, a v tomto názoru ho ujistí nález dalších dvou mrtvých lidí, kteří hráli v případu určitou roli. Navzdory varování, aby dal od tohoto případu ruce pryč, se Harry pouští do pátrání na vlastní pěst. Hon se stupňuje až do závěrečného rozuzlení, které přinese několik nečekaných zvratů. Druhý díl díl série s detektivem Harrym Boschem. Podle detektivek vznikl rovněž úspěšný televizní seriál Bosch s Titem Welliverem v hlavní roli, aktuálně je natočena již jeho šestá řada.

Chcete si přečíst knihu?Černý led ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Connelly. Číst Černý led Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY