Dívej se, jak zemře

Dívej se, jak zemře - Anna Bagstamová | Replicamaglie.com

...e, jak zemře je první kniha nové krimi série z prostředí jižního Švédska, který představuje postavu sympaticky nedokonalé vyšetřovatelky ve stylu Bridget Jonesové ... Dívej se, jak zemře ... . Zdánlivě jednoduchý příběh rychle nabírá obrátky a svižně spěje k šokujícímu závěru. E-kniha Dívej se, jak zemře od Anna [email protected] Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. "Dívej se, jak zemře" má hororovou atmosféru a na své si přijdou fanoušci hororů stejně jako ti, kteří rádi používají své šedé buňky mozkové. Um je to o to větší, že příběh se odehrává na odlehlém místě, kde byste obyvatele spočítali na prstech jedné ruky. Dívej se, jak zemře je první kniha nové kr ... Soutěž o tři krimi romány Dívej se, jak zemře | Vaše soutěže ... . Um je to o to větší, že příběh se odehrává na odlehlém místě, kde byste obyvatele spočítali na prstech jedné ruky. Dívej se, jak zemře je první kniha nové krimi série z prostředí jižního Švédska, který představuje postavu sympaticky nedokonalé vyšetřovatelky ve stylu Bridget Jonesové. Zdánlivě jednoduchý příběh rychle nabírá obrátky a svižně spěje k šokujícímu závěru. Dívej se, jak zemře Anna Bagstamová Nakladatel: Metafora 2019 Dívej se, jak zemře je první kniha nové krimi série z prostředí jižního Švédska, který představuje postavu sympaticky nedokonalé vyšetřovatelky ve stylu Bridget Jonesové. Zdánlivě jednoduchý příběh rychle nabírá obrátky a svižně spěje k šokujícímu závěru. Dívej se, jak zemře je takový ten typický „seznamovací" díl, kdy se před čtenáři otvírají dveře k nové sérii. Autorka si to vymyslela dost dobře a jde vidět, že nejen rozumí tomu, o čem píše, ale také má už trochu vypsanou ruku, protože její kniha je rozhodně čtivá. Dívej se, jak zemře je první kniha nové krimi série z prostředí jižního Švédska, který představuje postavu sympaticky nedokonalé vyšetřovatelky ve stylu Bridget Jonesové. Zdánlivě jednoduchý příběh rychle nabírá obrátky a svižně spěje k šokujícímu závěru. Dívej se, jak zemře (Anna Bagstamová) Netypická severská detektivka neobsahuje žádného démony zmítaného alkoholika ani jiné životem semleté drsňáky. Jen jednu vyšetřovatelku, která když se nenají, tak je agresivní… Dívej se, jak zemře je první kniha nové krimi série z prostředí jižního Švédska, který představuje postavu sympaticky nedokonalé vyšetřovatelky ve stylu Bridget Jonesové. Zdánlivě jednoduchý příběh rychle nabírá obrátky a svižně spěje k šokujícímu závěru. E-kniha 'Dívej se, jak zemře má hororovou atmosféru a na své si přijdou fanoušci hororů stejně jako ti, kteří rádi používají své šedé buňky mozkové. Um je to o to větší, že příběh se odehrává na odlehlém místě, kde byste obyvatele spočítali na prstech jedné ruky.' Asistent uchopí sprchovou hadici a začne tělo...

INFORMACE

AUTOR
Anna Bagstamová
DIMENZE
12,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívej se, jak zemře.pdf

POPIS

Mladá vyšetřovatelka Harriet se ze Stockholmu vrací do rodného Skane, aby se přidala k místnímu policejnímu týmu a postarala se o svého stárnoucího otce Eugena. Idylu rybářské vesničky Lerviken, kterou zná z dětství, ale rozvrátí brutální vražda.Bohatá Laura Anderssonová je nalezena mrtvá ve stodole vlastního statku a policie je nucená napnout všechny síly, aby vypátrala psychopatického vraha. Na případ se nabalují další záhady a vyšetřovacímu týmu zoufale schází kapacita, Harriet se ale přesto v nové práci potýká s nedůvěrou své nadřízené i policejních kolegů. Pochyby o vlastních rozhodnutích, milostné trable a tíha rodinných vztahů ji navíc brání zachovat chladnou hlavu a vytvořit si od vyšetřování potřebný odstup. Kulisa ospalého Lervikenu se postupně rozpadá a Harriet se zamotává do podivného vlákna místních vztahů, na jehož konci se musí ukrývat samotný vrah. Mohl by opravdu vraždit někdo, koho zná?Dívej se, jak zemře je první kniha nové krimi série z prostředí jižního Švédska, který představuje postavu sympaticky nedokonalé vyšetřovatelky ve stylu Bridget Jonesové. Zdánlivě jednoduchý příběh rychle nabírá obrátky a svižně spěje k šokujícímu závěru.

Chcete si přečíst knihu?Dívej se, jak zemře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Bagstamová. Číst Dívej se, jak zemře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY