Neočekávaný robotí exodus

Neočekávaný robotí exodus - Jindřich Janíček, | Replicamaglie.com

...překvapení. Na jejich výpravu se zapomnělo ... Obchod ... . Zmizela dokonce laboratoř i vědci. Úvodní stránka Pro děti a mládež Komiks pro děti William & Meriwether 2 - Neočekávaný robotí exodus. Pro děti a mládež ... RAKETA - časopis pro děti. RAKETA je časopis pro děti zhruba 5-10 let staré. Na cca 50 stránkách najdete příběhy, komiksy, zábavné hry, úkoly, tvoření, vaření, básničky i různé zajímavosti vždy na jedno konkrétní téma. Unikátní je v tom, že neobsahuje žádnou ... Neočekávaný robotí exodus | Knihy Fenix ... . Unikátní je v tom, že neobsahuje žádnou reklamu. Celý obsah je věnovaný dětem. Neočekávaný robotí exodus - takhle zašmodrchaně se jmenuje nový komiks z dílny Taťány Rubášové a Jindřicha Janíčka. V roce 2016 vyšel v pražském Labyrintu první díl, a třetí pokračování se už chystá. I když skutečně je to komiks? Cult graphic novelist Dylan Meconis offers a rich reimagining of history in this hybrid novel loosely based on the exile of Queen Elizabeth I by her sister, Queen Mary. On a rainy day at Lumberjanes camp, the Roanokes explore tabletop gaming (with bonus magic!), and the underground tunnels beneath ......

INFORMACE

AUTOR
Jindřich Janíček,
DIMENZE
7,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Neočekávaný robotí exodus.pdf

POPIS

Cestovatelé William a Meriwether se vracejí domů z expedice, ze které přinášejí podivuhodné objevy. Místo slávy je ale čeká nepříjemné překvapení. Na jejich výpravu se zapomnělo. Zmizela dokonce laboratoř i vědci. Průzkumníky čeká útěk před recyklací, během něhož nacházejí nečekané odpovědi. Poskládají si nápovědy o tom, co se stalo městu a kdo byli lidé? A hlavně – najde Meriwether nový klobouk? Druhý díl robotího putování se věnuje ekologii a druhům smutku. Komiksově pojatá kniha nezapomíná ani na dobrodružství a humor.

Chcete si přečíst knihu?Neočekávaný robotí exodus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřich Janíček,. Číst Neočekávaný robotí exodus Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY