Nixonova temná tajemství: Intriky v Bílém domě

Nixonova temná tajemství: Intriky v Bílém domě - Don Fulsom | Replicamaglie.com

...tívení, etc. Jan Václav Pohl. Není ideálního řešení ... Podle zemí a kontinentů | Pipkin.cz ... ... Nixonova temná tajemství - Intriky v Bílém domě ... Státní převrat v říjnu 1918 v Českých Budějovicích předpoklady, průběh a význam 230 Kč Satori ve Zlámané Lhotě paběrky z let 1979-1989 a z... 1 poptávka Nixonova temná tajemství - Intriky v Bílém domě od 45 Kč Nixonova temná tajemství - Intriky v Bílém domě . Kup teď 89 Kč s dopravou 158 Kč . local_offer . Pavel Tig ... Nixonova temná tajemství: Intriky v Bílém domě ... . Kup teď 89 Kč s dopravou 158 Kč . local_offer . Pavel Tigrid: Politická emigrace v atomovém věku . Kup teď 39 Kč s dopravou 78 Kč . local_offer . Super cena- Guzzini-Realismus v mezinárodních vztazích . čteno,zachovalé -po rozboru obsáhlého souboru dokumentů dospívá k závěru, že Kubice jako ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu neprokázal svá obvinění z průniku organizovaného zločinu do orgánů státu. Vyslovuje podezření z účelovosti Kubiceho kroků s cílem ovlivnit volební výsledky a poukazuje na tíživo… Kupte nebo prodejte knihu Latina nejen pro teology v online antikvariátu TrhKnih.cz...

INFORMACE

AUTOR
Don Fulsom
DIMENZE
8,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Nixonova temná tajemství: Intriky v Bílém domě.pdf

POPIS

Ohlédnutí za politickou kariérou amerického prezidenta Richarda Nixona z pera novináře Dona Fulsoma, který aktivně monitoroval dění v Bílém domě již za Nixonova prezidenství v 70. letech 20. století. V knize s využitím nejen svých tehdejších záznamů, ale i mnoha dalších zdrojů, svědectví, rozhovorů a nedávno odtajněných složek CIA, přináší celistvý portrét Nixonova stylu vládnutí, pro nějž byly typické konspirace, neoficiální styky mafií, donášení a očerňování politických oponentů.

Chcete si přečíst knihu?Nixonova temná tajemství: Intriky v Bílém domě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Don Fulsom. Číst Nixonova temná tajemství: Intriky v Bílém domě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY