Panenky pro šikulky

Panenky pro šikulky - Jane Bullová | Replicamaglie.com

...te garderobu plnou ... Panenky pro šikulky Jane Bullová ... Panenky pro šikulky - Bullová Jane | Prodej knih ... ... S pomocí běžně dostupných materiálů a potřeb si vytvoříte nejrůznější látkové i pletené panenky - Levandulky, Lotynky, mořské víly a spousty dalších. A kromě panenek si můžete vyrobit třeba pletené postavičky superhrdinů, ale i několik praktických výrobků. ... Panenky pro šikulky Autor Jane Bull. Popusťte uzdu tvůrčí fantazii s těmito krásnými panenkami! Seznamte se s Lotkou a jejími kamarády a šijte, pleťte a vyšívejte garderobu plnou krásného oblečení, do kterého je pak můžete obléknout. Panenky pro šikulky - Jane Bullová . Popusťte uzdu tv ... Kniha Panenky pro šikulky - Jane Bullová | knizniklub.cz ... . Panenky pro šikulky - Jane Bullová . Popusťte uzdu tvůrčí fantazii s těmito krásnými panenkami! Seznamte se s Lotkou a jejími kamarády a šijte, pleťte a vyšívejte garderobu plnou krásného oblečení, do kterého je pak můžete obléknout. Bullová Jane: Panenky pro šikulky. Autor: Bullová Jane. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Popusťte uzdu tvůrčí fantazii s těmito krásnými panenkami! Seznamte se s Lotkou a jejími kamarády a šijte, pleťte a vyšívejte garderobu plnou krásného oblečení, do kterého je pak můžete obléknout. Panenky pro šikulky: Jak uplést, ušít a vytvořit nádherné panenky krok za krokem (978-80-204-3434-0) Kniha - autor Jane Bullová, 79 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Popusťte uzdu tvůrčí fantazii s těmito krásnými panenkami! Panenky pro šikulky: Jak uplést, ušít a vytvořit nádherné panenky krok za krokem (978-80-204-3434-0) Kniha - autor Jane Bullová, 79 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Popusťte uzdu tvůrčí fantazii s těmito krásnými panenkami!...

INFORMACE

AUTOR
Jane Bullová
DIMENZE
8,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Panenky pro šikulky.pdf

POPIS

Popusťte uzdu tvůrčí fantazii s těmito krásnými panenkami! Seznamte se s Lotkou a jejími kamarády a šijte, pleťte a vyšívejte garderobu plnou krásného oblečení, do kterého je pak můžete obléknout. S pomocí běžně dostupných materiálů a potřeb si vytvoříte nejrůznější látkové i pletené panenky – Levandulky, Lotynky, mořské víly a spousty dalších. A kromě panenek si můžete vyrobit třeba pletené postavičky superhrdinů, ale i několik praktických výrobků. Podrobné a srozumitelné návody doplňují výstižné fotografie jednotlivých kroků. Součástí knihy jsou i střihy výrobků a základní přehled používaných stehů vzorů.

Chcete si přečíst knihu?Panenky pro šikulky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jane Bullová. Číst Panenky pro šikulky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY