Pytlácké historky z Brd II.

Pytlácké historky z Brd II. - Tomáš Makaj, | Replicamaglie.com

...č Pytlácké historky z Brd II. ... Josefa Šefla, pravého znalce brdské pahorkatiny i příběhů lidí ... Pytlácké historky z Brd II. - BRDY MYSLIVOST PYTLÁCI ... ... . Zavítáme do starých dobrých časů, kdy z.. Zobrazit celý text. Pytlácké historky z Brd II aneb vyprávění z druhé kapsy (Tomáš Makaj, Josef Šefl) Cena vč. DPH: 199 Kč Cena pro členy klubu typu B: 179 Kč Cena pro členy klubu typu C: 179 Kč. Další poutavé vzpomínky a vyprávění o brdských pytlácích opět doplněny množstvím dobových fotografií, ilustrací a souvisejících dokumentů. Pytlácké historky z Brd II. Autor: Tomáš Makaj ; Josef Šefl Druhý díl pytláckých historek autors ... Pytlácké historky z Brd II. - luxor.cz ... . Pytlácké historky z Brd II. Autor: Tomáš Makaj ; Josef Šefl Druhý díl pytláckých historek autorského dua Josef Šefl - Tomáš Makaj, vydaná při příležitosti 90. narozenin Josefa Šefla. Pytlácké historky z Brd - Tomáš Makaj, Josef Šefl Další svazek Brdské edice, jenž je zaměřen na jeden ze specifických fenoménů brdského regionu - na pytláctví. Jeho kořeny sahají do dávné historie, respektive do doby, kdy vzniklo právo lovu zvěře či ryb. Kniha: Pytlácké historky z Brd II. - Tomáš Makaj; Josef Šefl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Pytlácké historky z Brd II. Druhý díl pytláckých historek autorského dua Josef Šefl - Tomáš Makaj, vydaná při příležitosti 90. narozenin Josefa Šefla. Brdské chaloupky, zasazené do okolních hlubokých hvozdů, pod jejichž střecha… Pytlácké historky z Brd II. Pytlácké historky z Brd; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Vydání této Knihy se připravuje Předpokládané datum vydání je 22.6.2020 Až Kniha vyjde, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 268 Kč s DPH Ušetříte 31 Kč Běžně 299 Kč ... Pytlácké historky z Brd . Další svazek Brdské edice, jenž je zaměřen na jeden ze specifických fenoménů brdského regionu - na pytláctví. Jeho kořeny sahají do dávné historie, respektive do doby, kdy vzniklo právo lovu zvěře či ryb. Pytlácké historky z Brd II. Tomáš ...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Makaj,
DIMENZE
5,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Pytlácké historky z Brd II..pdf

POPIS

Druhý díl pytláckých historek autorského dua Josef Šefl – Tomáš Makaj, vydaná při příležitosti 90. narozenin Josefa Šefla. Brdské chaloupky, zasazené do okolních hlubokých hvozdů, pod jejichž střechami prožívá své životy mnoho neobyčejných lidí spojených právě s touto lokalitou, kteří vyprávějí spousty zajímavých příběhů. Je na místě zde vyzdvihnout život váženého strašického hajného pana Josefa Šefla, pravého znalce brdské pahorkatiny i příběhů lidí. Zavítáme do starých dobrých časů, kdy zvěře bylo všude dost. Zvěř jelení byla zastoupena ve velikém počtu a jelen šestnácterák nebyl zvláštností. V druhé polovině 17. století byli vlci běžnou škodnou zvěří.

Chcete si přečíst knihu?Pytlácké historky z Brd II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Makaj,. Číst Pytlácké historky z Brd II. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY