Hra na schovávanou: Zábavné malovánky pro malé neposedy

Hra na schovávanou: Zábavné malovánky pro malé neposedy - Alexandr Golubev | Replicamaglie.com

... by vás dále zajímat. Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Naučná literatura pro děti do 10 let ... Pět roztomilých koťátek | Didaktické pomůcky a hračky ... ... . Nabídku našich zl Moderátor Pavouček nás přivítá u zábavné série o zvířatech, ve které se můžete leccos nového dozvědět také od zvířátek samotných. Uslyšíte, jak si povídají tuleni, krocani, hlemýždi nebo hroši a jak komentují to, co si o nich v tomto díle řekneme. 0 Holčičí pravidla 0 Holky na vodítku 0 Holky v sedlech 0 Hororové příběhy 0 Horse Club 0 Horsenky 0 Hrajeme si 0 Hrajeme si s papírem 0 Hra n ... Kniha: Hra na schovávanou (Alexandr Golubev) | Martinus ... . 0 Holčičí pravidla 0 Holky na vodítku 0 Holky v sedlech 0 Hororové příběhy 0 Horse Club 0 Horsenky 0 Hrajeme si 0 Hrajeme si s papírem 0 Hra na schovávanou 0 Hrůza zaručena!!! 0 Hrůzostrašné pohádky 0 Hurá na prázdniny 0 Hvězdný prach 0 Chmatákovi 0 Interaktivní… Knižní novinky leden 2017 - 3.týden. ČBDB.cz - Databáze knih. Životopisy autorů a jejich díla. Rozsáhlá knižní databáze....

INFORMACE

AUTOR
Alexandr Golubev
DIMENZE
9,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Hra na schovávanou: Zábavné malovánky pro malé neposedy.pdf

POPIS

Baví Vaše dítě kreslení a malování? Rádo se věnuje řešení hádanek? V tom případě je kniha Hra na schovávanou přímo určena pro něj! Obsahuje nespočet zábavných a zajímavých úkolů, které dítě zabaví na neuvěřitelných 238 hodin! Bude u toho přemýšlet, malovat a kreslit. Kniha potěší i rodiče. Nejenže při práci s ní si budou děti rozvíjet pozorovací a motorické schopnosti, ale budou to schopné dělat i bez pečlivého dozoru dospělých. Přispějí tomu půvabné a milé ilustrace, které si děti zamilují! Čeká je spousta zábavy s veselými kočičkami, ovečkami, příšerkami a dalšími srandovními postavičkami z knihy.

Chcete si přečíst knihu?Hra na schovávanou: Zábavné malovánky pro malé neposedy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandr Golubev. Číst Hra na schovávanou: Zábavné malovánky pro malé neposedy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY