Mistr Jan Hus v polemice a v žaláři: Překlady, komentáře a poznámky

Mistr Jan Hus v polemice a v žaláři: Překlady, komentáře a poznámky - Jana Malá, | Replicamaglie.com

...emice a v žaláři. Překlady, komentáře a poznámky Mistr Jan Hus v polemice a za katedrou ... Mistr Jan Hus v polemice a v žaláři - Jana Nechutová ... ... . Překlady, komentáře a poznámky Mistr Jan Hus je v této knize představen svými latinskými texty především jako polemik a univerzitní učitel. Z polemických spisů byl pro překlad zvolen projev proti Angličanu Johnu Stokesovi a tři traktáty proti prodeji odpustků. Mistr Jan Hus v polemice a v žaláři — Překlady, komentáře a poznámky. Jana Malá, Jana Nechutová . Masarykova univerzita ... Mistr Jan Hus v polemice a v žalá ... Mgr. Jana Malá, Ph.D. - Publikace | Masarykova univerzita ... . Jana Malá, Jana Nechutová . Masarykova univerzita ... Mistr Jan Hus v polemice a v žaláři Jana Nechutov ... i tyto starší překlady podává kniha v podobě čtenářské edice. Dále je zde kritický traktát (Husovo autorství je nejisté) proti vícehlasu v církevním zpěvu, svazek uzavírají překlady básnických skladeb k Husově poctě ze 16. století. ... Get this from a library! Mistr Jan Hus v polemice a za katedrou. [Jan Hus; Jana Nechutova Jana Fuksova] -- We introduce Jan Hus through his Latin texts primarily as a polemicist and as a university teacher in this book. From the polemical writings, we chose his address against the Englishman John Stokes ... Mistr Jan Hus v polemice a v žaláři - Překlady, komentáře a poznámky (Nechutová Jana)-32 %. 350 Kč ... Překlady, komentáře a poznámky. MALÁ Jana, NECHUTOVÁ Jana. Info: Masarykova univerzita, 2019 (1.) - brož., 184 str. EAN: 9788021093232 ISBN: 978-80-210-9323-2. Hodnocení: 0 hodnocení Mistr Jan Hus v polemice a v žaláři 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. České překlady ... Mistr Jan Hus v polemice a v žaláři : překlady, komentáře a poznámky / Hlavní autor Hus, Jan, asi 1371-1415 Vydáno 2019 Dostupnost : Načítá se... Mistr Jan Hus v polemice a v žaláři - Překlady, komentáře a poznámky-33 %. Skladem. 234 K ... Mistr Jan Hus v polemice a za katedrou. Kdo napsal knihu Mistr Jan Hus v polemice a za katedrou? Autorem je Jana Nechutová, Jana Fuksová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Letos také vyšlo ... Jana Malá, Jana Nechutová - Mistr Jan Hus v polemice a v žaláři: Překlady, komentáře a poznámky Nakladatel: Masarykova univerzita, Brno 2019 Anotace: České překlady latinských spisů Jana Husa. Přináší české znění dvou dalších polemických spisů českého reformátora a drobné spisky, které Hus sepsal v kostnickém vězení; dva z nich byly ......

INFORMACE

AUTOR
Jana Malá,
DIMENZE
5,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Mistr Jan Hus v polemice a v žaláři: Překlady, komentáře a poznámky.pdf

POPIS

České překlady latinských spisů Jana Husa. Přináší české znění dvou dalších polemických spisů českého reformátora a drobné spisky, které Hus sepsal v kostnickém vězení; dva z nich byly převedeny do raně novověké češtiny, i tyto starší překlady podává kniha v podobě čtenářské edice. Dále je zde kritický traktát (Husovo autorství je nejisté) proti vícehlasu v církevním zpěvu, svazek uzavírají překlady básnických skladeb k Husově poctě ze 16. století.

Chcete si přečíst knihu?Mistr Jan Hus v polemice a v žaláři: Překlady, komentáře a poznámky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Malá,. Číst Mistr Jan Hus v polemice a v žaláři: Překlady, komentáře a poznámky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY