Temná svatá noc

Temná svatá noc - Michael Connelly | Replicamaglie.com

...e Ballardová a legendární detektiv Harry Bosch spojují síly v druhém dílu úspěšné krimi série Když se svérázná policistka Renée Ballardová vrací z noční směny na stanici, přistihne u kartotéky se starými záznamy cizího muže ... Temná svatá noc | Albatrosmedia.sk ... . Popis: Temná svatá noc. Renée Ballardová má za sebou další noční směnu. Když se nad ránem vrátí na stanici, přistihne u kartotéky s dávno vyřazenými policejními záznamy cizího člověka. Tou neoprávněnou osobou je penzionovaný detektiv Harry Bosch. Kdo zavraždil zoufalou patnáctiletou dívku a její tělo pohodil na skládku? Přijít na kloub tomuto případu chtějí detektivové Renée Ballardová a Harry Bosh v knize Temná ... Temná noc - Svatý Jan od Kříže | Databáze knih ... . Tou neoprávněnou osobou je penzionovaný detektiv Harry Bosch. Kdo zavraždil zoufalou patnáctiletou dívku a její tělo pohodil na skládku? Přijít na kloub tomuto případu chtějí detektivové Renée Ballardová a Harry Bosh v knize Temná svatá noc.Zda se jim podaří vraha odhalit, se dozvíte v knize, kterou věnovalo do soutěže nakladatelství Domino. Miniatury z podsvětí Michael Connelly: Temná svatá noc.Přel. Jan Netolička, Domino, Praha, 2019, 352 s.. Zájem o kalifornského spisovatele Michaela Connellyho zažívá v posledních letech značný nárůst, a to i přesto, že od své první knihy, Černé ozvěny z roku 1992, píše již téměř tři desetiletí v dosti rychlém tempu; dokončil jich už třicet čtyři. Černá ozvěna (v originále The Black Echo) je první román amerického spisovatele detektivních knih Michaela Connellyho.Je to také první ze série knih s Harrym Boschem v hlavní roli. V roce 1992 získala tato kniha ocenění Edgar. Temná noc je duchovní klasikou mystické literatury křestanské už čtyři století a pokud křestané budou žít a milovat Boha zaroven s druhý...

INFORMACE

AUTOR
Michael Connelly
DIMENZE
3,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Temná svatá noc.pdf

POPIS

Když se svérázná policistka Renée Ballardová vrací z noční směny na stanici, přistihne u kartotéky se starými záznamy cizího muže. Tím je legendární penzionovaný detektiv Harry Bosch, který se právě snaží pohnout s odloženým případem vraždy patnáctileté Daisy, jejíž tělo našli pohozené na skládce. Jakmile se Ballardová dozví, o jaký zločin se jedná, pustí se spolu s Boschem do vyšetřování. Vyšetřování vraždy, která už nezajímá nikoho, kromě nich dvou.

Chcete si přečíst knihu?Temná svatá noc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Connelly. Číst Temná svatá noc Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY