Atlas literárních míst

Atlas literárních míst - Chris F. Oliverová | Replicamaglie.com

...íky němuž můžete navštívit místa, která znáte ze svých oblíbených knih ... C.F. Oliverová: Atlas literárních míst - Úvod ... . Vypravte se do minulosti, přeneste se do fiktivních světů, pronikněte do hvězdného prostoru, ve zdraví přežijte v dystopiích a projeďte se mezi pohá Atlas literárních míst bychom vlastně mohli nazvat takovým Turistickým průvodcem. Má totiž jeho podobu. Navštívíte celkem třicet jedna míst, Daleko i Blízko, od Země Oz, Fantázie a Bradavic, přes Londýn roku 1984, Nový Peking, až po Narnii a Ignárii. Hledáte Atlas literárních míst od Chris F. Oliverová? Dnes objednáte, zítr ... Oliver, Cris F.: Atlas literárních míst - iLiteratura.cz ... . Hledáte Atlas literárních míst od Chris F. Oliverová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Atlas literárních míst Chris F. Oliver Obrazový průvodce nejznámějšími literárními světy Vítejte na stránkách atlasu, díky němuž můžete navštívit místa, která znáte ze svých oblíbených knih. Vypravte se do minulosti, přeneste se do fiktivních světů, pronikněte do hvězdného prostoru, ve zdraví přežijte v ... SOUTĚŽ: Atlas literárních míst. Vyhrajte nového ilustrovaného průvodce smyšlenými světy Sídla ministerstev...

INFORMACE

AUTOR
Chris F. Oliverová
DIMENZE
6,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas literárních míst.pdf

POPIS

Vítejte na stránkách atlasu, díky němuž můžete navštívit místa, která znáte ze svých oblíbených knih. Vypravte se do minulosti, přeneste se do fiktivních světů, pronikněte do hvězdného prostoru, ve zdraví přežijte v dystopiích a projeďte se mezi pohádkami na hřbetě těch nejpodivuhodnějších bytostí! Kromě nádherných ilustrací a map se dozvíte zajímavosti o místech, kde se odehrávají příběhy známé všem knihomolům.

Chcete si přečíst knihu?Atlas literárních míst ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris F. Oliverová. Číst Atlas literárních míst Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY