Malé pikantní vraždy

Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen | Replicamaglie.com

...n **Černočerný obchodní nápad a mrazivě záhadná vražda** V povídce Malé pikantní vraždy se setkáváme s Larsem Hvillingem Hansenem, který vede v podstatě obyčejný život ... Kniha: Malé pikantní vraždy (Jussi Adler-Olsen) | Martinus ... . Více o e-knize Malé pikantní vraždy. Černočerný obchodní nápad a mrazivě záhadná vražda. V povídce Malé pikantní vraždy se setkáváme s Larsem Hvillingem Hansenem, který vede v podstatě obyčejný život.Až do chvíle, kdy ho opustí žena a on sám se navíc ocitne ve finanční tísni. Kupte knihu Malé pikantní vraždy (Jussi Adler-Olsen) s 12 % zľavou za 8.41 € v overenom obchod ... Kniha Malé pikantní vraždy - Jussi Adler-Olsen | Dobré ... ... .Až do chvíle, kdy ho opustí žena a on sám se navíc ocitne ve finanční tísni. Kupte knihu Malé pikantní vraždy (Jussi Adler-Olsen) s 12 % zľavou za 8.41 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Malé pikantní vraždy od Petr Čtvrtníček v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. V povídce Malé pikantní vraždy se setkáváme s Larsem Hvillingem Hansenem, který vede v podstatě obyčejný život. Až do chvíle, kdy ho opustí žena a on sám se navíc ocitne ve finanční tísni. Lars tak musí zvážit všechny možnosti. Naštěstí dostane senzační obchodní nápad! Malé pikantní vraždy. Petr Čtvrtníček, Jussi Adler-Olsen. Zahraniční literatura Detektivky, thrillery. Dvojice skvěle okořeněných zabijáckých jednohubek! Lars z povídky Malé pikantní vraždy vede tuctový život, a to až do chvíle, než ho opustí žena a s ní i peníze.......

INFORMACE

AUTOR
Jussi Adler-Olsen
DIMENZE
6,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Malé pikantní vraždy.pdf

POPIS

Dvojice skvěle okořeněných zabijáckých jednohubek! Lars z povídky Malé pikantní vraždy vede v podstatě tuctový život do chvíle, než ho opustí žena a ocitne se na mizině. Naštěstí uplatní senzační podnikatelský záměr: z náhodně zaslechnutých ženských hovorů vyrozumí, která z dam se nadobro touží zbavit svého chotě, a těm pak za přiměřený honorář milerád vyhoví za předpokladu, že u toho nepoteče krev. Až se jednou ucho utrhne… V miniatuře Škvíra si zase autor pohrává s motivem z druhé světové války, jak ostatně s oblibou činí i v případech oddělení Q. Černá anekdota posluchače pobaví postupným rozkrýváním pointy a nemálo znepokojivým cynismem protagonisty.

Chcete si přečíst knihu?Malé pikantní vraždy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jussi Adler-Olsen. Číst Malé pikantní vraždy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY