Moje tělo - rozpohybovaná kniha

Moje tělo - rozpohybovaná kniha - - | Replicamaglie.com

...e do čtení. Děti si uvědomí, že i když je každý člověk jedinečný, naše těla jsou stejná ... Môj deň rozpohybovaná kniha levně, cena 168 Kč | Srovnání ... ... . Poznají, co vše lze s tělem dělat, a naučí se, jak se o tělo správně starat, aby bylo zdravé. Díky pohyblivým ... V našom detskom obchode nájdete širokú ponuku hračiek, detských knižiek, oblečenia pre deti, hracie deky, detské lehátka a hojdačky, detskú kozmetiku, plienky, vaničky a podobne.A to všetko za bezkonkurenčné ceny ! Detský obchod ponúka iba kvalitné a nezávadné produkty, v ... Moje tělo - rozpohybovaná kniha - Ella Bailey, | Knihy ... ... .A to všetko za bezkonkurenčné ceny ! Detský obchod ponúka iba kvalitné a nezávadné produkty, vyrobené z prírodných materiálov, ktoré sú bezpečné pre vaše dieťa. Moje tělo - rozpohybovaná kniha; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ... Svojtka Moje telo: pre deti od 1 do 3 rokov (978-80-8107-913-9) Kniha - 22 stran, slovensky, prostorové pohádky, leporela Hlava, vlasy, uši, nos, ústa, ruky, nohy, brucho, chrbát a ďalšie časti ľudského tela - v tejto knižke vaše deti nájdu jednoduché farebné kresbičky častí svojho tela a naučia sa pomenúvať ich. Nakladatelství Svojtka & Co., Praha, Czech Republic. 11,970 likes · 414 talking about this · 22 were here. Navštivte náš e-shop www.svojtka.cz slevy od 20 % do 70 %! U nás najdete vždycky něco... Moje tělo - rozpohybovaná kniha; Komentáře (0) Zajímavosti (0) Podobné (2) Diskuze (0) Hodnocení (0) Komentáře. Dle kvality Dle kvality Od nejnovějších. Nové komentáře můžete vkládat po přihlášen ... „Moje tělo: koučink je publikace, která kdyby existovala v momentě, kdy jsem začínala sama s hubnutím, by mi moc pomohla."Kristina Čechová, autorkaOsobní kouč na cestě za vysněnou postavou a zdravým tělemNení to jen kniha. Moje tělo - rozpohybovaná kniha: Ella Bailey - Naše tělo: WHAT'S INSIDE A HUMAN BODY: Svjatoslav Bulackij: 100% Něco o tobě ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje tělo - rozpohybovaná kniha.pdf

POPIS

Jednou z prvních věcí, které začnou děti prozkoumávat, je jejich vlastní tělo. V této pěkně a vkusně ilustrované knížce se seznámí se základními částmi lidského těla. Pohyblivé prvky malým čtenářům pomohou si uvědomit, jak se tělo hýbe. Popisky k obrázkům děti zaujmou a vtáhnou je do čtení. Děti si uvědomí, že i když je každý člověk jedinečný, naše těla jsou stejná. Poznají, co vše lze s tělem dělat, a naučí se, jak se o tělo správně starat, aby bylo zdravé. Díky pohyblivým částem kniha rozvíjí také jemnou motoriku.

Chcete si přečíst knihu?Moje tělo - rozpohybovaná kniha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Moje tělo - rozpohybovaná kniha Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY