Temná svatá noc

Temná svatá noc - Michael Connelly | Replicamaglie.com

...z internetových obchodů, hodnocení a recenze Temná svatá noc - Michael ... Temná svatá noc | Albatrosmedia.sk ... . Temná svatá noc Michael Connelly. Renée Ballardová a legendární detektiv Harry Bosch spojují síly v druhém dílu úspěšné krimi série. Když se svérázná policistka Renée Ballardová vrací z noční směny na stanici, přistihne u kartotéky se starými záznamy cizího muže. Tím je legendární penzionovaný detektiv Harry ... Connelly, Michael: Temná svatá noc Případy losangeleského policist ... Temná noc - Svatý Jan od Kříže | Databáze knih ... ... Connelly, Michael: Temná svatá noc Případy losangeleského policisty Harryho Bosche díky televiznímu seriálu získávají nové fanoušky. A sám hrdina dostal také novou spoluhráčku a trochu politické korektnosti navrch. Temná svatá noc - Michael Connelly Renée Ballardová a legendární detektiv Harry Bosch spojují síly v druhém dílu úspěšné krimi série Když se svérázná policistka Renée Ballardová vrací z noční směny na stanici, přistihne u karto...

INFORMACE

AUTOR
Michael Connelly
DIMENZE
6,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Temná svatá noc.pdf

POPIS

Když se svérázná policistka Renée Ballardová vrací z noční směny na stanici, přistihne u kartotéky se starými záznamy cizího muže. Tím je legendární penzionovaný detektiv Harry Bosch, který se právě snaží pohnout s odloženým případem vraždy patnáctileté Daisy, jejíž tělo našli pohozené na skládce. Jakmile se Ballardová dozví, o jaký zločin se jedná, pustí se spolu s Boschem do vyšetřování. Vyšetřování vraždy, která už nezajímá nikoho, kromě nich dvou.

Chcete si přečíst knihu?Temná svatá noc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Connelly. Číst Temná svatá noc Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY